Skocz do zawartości
Nerwica.com

Choc opowiem Ci moja historie


Isztar

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze kogos z Was zainteresuje moja historia a niektorym pomoze....Od bardzo dawana walczylam z lekarzami , kazdy po kolei wmawial we mnie nerwice lekowa a ja wiedzialam , ze cos jest nie tak. Mialam wszystkie objawy nerwicy i tylko poczucie, ze to cos wiecej byc moze uratowalo mi zycie. Czasami budzilam sie w nocy z dusznosciami, serce wtedy walilo mi tak szybko, ze myslalam ze umre, mialam zawroty glowy, piekacy bol w okolicy serca, sztywniala mi lewa reka...pomagalo wtedy zimne powietrze, lezenie na kafelkach i tabletki na uspokojenie. Pewnego dnia mialam tak straszny atak, ze maz obawiajac sie o moje zycie zawozl mnie do szpitala....tam panika, pewnei dziewczyna ma zawal. Przeszlam miliony cholernie drogich testow i diagnoza lekarza - jestes zdrowa. Zostalam z niezlym rachunkiem i wiekszym lekiem: co mi jest? Czy ja juz wariuje?

Kolejne wizyty u lekarzy , potwierdzily moje obawy : "Pani potrzebny jest dobry psychiatra " :D

Zignorowalam to , totalnie , dawno temu studiujac psychologie wiedzialam , ze to nie moje problemy psychiczne, przeciez mam cudownego meza, kochane dzieci , jestem cholera szczesliwa ! Problemy ? Tak bywaja ale nie sa straszne i zawsze do rozwiazania. Zawsze uwazalam sie za bardzo silna osobe a tu nagle nerwica sie wkrada? Nie , nie poddam sie tak latwo. Kolejne wizyty i kolejna porazka. Przestalam mowic o moich "napadach" , przestalam o nich nawe na pewien czas myslec. Znowu siegnelam do madrych ksiazek , zaczelam terapie sama ze soba. Nie pomoglo, tabletki na uspokojenie tylko mnie otlumanialy a nie likwidowaly dolegliwosci....Zaczelam obawiac sie , ze powoli wariuje. Wedy moj kochany maz powiedzial, ze moze to moj zoladek , ze moze to refluks. On tez sie martwil i duzo czytal. Zaczelismy maly eksperyment, zamowil pizze (po pizzy sa najgorsze ataki.jezeli to refluks) i rzeczywiscie pare godzin po spozyciu mialam atak. Przestalam bawic sie w lekarzy posrednikow i udalam sie do specjalisty zadajac przeprowadzenia gastroskopii. I co sie okazalo? Mam przewlekle zapalenie dwunastnicy zoladkowej i jeszcze pare innych rzeczy :) Dostalam duzo tabletek, liste produktow ktore moge jec i od dwoch miesiecy czuje sie jak nowo narodzona...wszystkie objawy ustapily i znowu jestem szczesliwa , mloda kobieta, zona i matka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×