Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na nerwice natręctw


pol90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie jakie wy bierzecie leki na nerwice natręctw bo ja biorę od dwóch miesięcy fluoksetynę 40 mg/doba i 450 mg acodinu w dwóch dawkach podzielonych i jak to brałem to przechodziły mi natrętne myśli, ale nadal miałem tiki nerwowe że coś np. muszę kliknąć na klawiaturze postanowiłem ten acodin odstawić w końcu to jest SSRI, ale służy do czego innego więc jak zszedłem do dawki 240 mg/doba w dwóch dawkach podzielonych odstawiając stopniowo ten acodin to znowu mi powróciły jak by trochę te myśli natrętne boję się że jak odstawie acodin to powrócą myśli natrętne. Mam 23 lata i nerwice natręctw mam chyba od 16 roku życia a acodin biorę już chyba z 1.5 roku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluo powinna już działać....być moze powineneś podnieść dawkę....., a na grzyba brałeś ten acodin ? Nikt ci tego nie przepisał w takiej dawce, więc jak? Rekreacyjnie?

Bo to niby jest SSRI ale w Polsce nie dopuszczony do obrotu jako lek związany z psychiatrią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fluo trochę spać nie mogę długo mija zanim zasnę a teraz 2 dni pod rząd spałem mało w ciągu doby chyba 2-3 godziny, a pomimo tego nie czuje zmęczenia DXM brałem jeszcze przed fluoksetyną teraz chce to odstawić i mam nadzieje, że uda mi się to dziadostwo odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: no to radzę udać się do psychiatry...bo poza tym, że jak piszesz, podejrzewasz u siebie nerwicę ( bo to czy ją masz może stwierdzić specjalista) to do tego jesteś uzależniony od innej substancji......

Do momentu aż nie zgłosisz się do specjalisty nikt ci tu raczej nie pomoże............

Swoją drogą jak można być tak nieodpowiedzialnym i przy tak długim czasie trwania problemu nie zgłosić się do psychiatry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×