Skocz do zawartości
Nerwica.com

DEPRESJA -TO NIC INNEGO JAK NAWIEDZENIE PRZEZ DUCHY!!!!!!!


Gość blonde

Rekomendowane odpowiedzi

już widzę niektórych jak się nakręcą jeszcze bardziej

Wiesz ,że ja nawet o tym nie pomyślałam...ja raczej zobaczyłam,jak niektórzy z nas wręcz lecą po kasę,a z nią do pani CZARODZIEJKI.Myślę,że przy naszej chorobie,bardzo szybko nas okłamać:( ,czasem chwytamy się czegoś jak ostatniej deski ratunku.I myślę,że w dzisiejszych czasach zawsze znajdzie się ktoś kto to sprytnie wykorzysta,tym bardziej,że ta cudotwórczyni bierze jeszcze za to ciężką kasę

Sheepfucker sugerujesz ze Blonde to P.Wanda? Tez tak myślałem
-cholender to samo sobie pomyślałam,albo,że jest to ktoś kto jej robi super reklamę!! :evil::evil: A swoją drogą to gdzie jest ta cała blonde????Bo jakoś wcześniej nie czytałam o jej chorobie??? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już widzę niektórych jak się nakręcą jeszcze bardziej

Wiesz ,że ja nawet o tym nie pomyślałam...ja raczej zobaczyłam,jak niektórzy z nas wręcz lecą po kasę,a z nią do pani CZARODZIEJKI.Myślę,że przy naszej chorobie,bardzo szybko nas okłamać:( ,czasem chwytamy się czegoś jak ostatniej deski ratunku.I myślę,że w dzisiejszych czasach zawsze znajdzie się ktoś kto to sprytnie wykorzysta,tym bardziej,że ta cudotwórczyni bierze jeszcze za to ciężką kasę

Sheepfucker sugerujesz ze Blonde to P.Wanda? Tez tak myślałem
-cholender to samo sobie pomyślałam,albo,że jest to ktoś kto jej robi super reklamę!! :evil::evil: A swoją drogą to gdzie jest ta cała blonde????Bo jakoś wcześniej nie czytałam o jej chorobie??? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blonde zniknęła tak samo jak duchy wypędzane przez Pania Wandę.... :D Zostawiajac niedosyt, wiele pytan bez odpowiedzi oraz opary wypedzanych duchów....a zapowiadał sie naprawdę ciekawy temacik.....o tematyce paranormalnej....i tych trzech stówkach....

Ach te duchy, ciagle nas zaskakują...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blonde zniknęła tak samo jak duchy wypędzane przez Pania Wandę.... :D Zostawiajac niedosyt, wiele pytan bez odpowiedzi oraz opary wypedzanych duchów....a zapowiadał sie naprawdę ciekawy temacik.....o tematyce paranormalnej....i tych trzech stówkach....

Ach te duchy, ciagle nas zaskakują...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym że Pani Wanda Prątnicka czyni cuda.

Niewiem jak wy byście taki przypadek wytłumaczyli że dziecko chore na autyzm po odpędzeniu przez Pani Wandę ducha babci, wróciło do zdrowia po kilku dniach. Wierze w to, nie wiem jak wy, pewnie nie. Depresja czy złe samopoczucie jest spowodowane opętaniem nas przez duchy. Mamy wkoło siebie aurę którą pod wpływem silnej wiary staje się dla duchów barieją niedoprzebicia. Zgadzacie się zemną? Wtedy żaden duch dziadka czy innej osoby zmarłej niemorze opętać nas.

Pani Wanda Prątnicka nie bierze pieniędzy za zbadanie nas. Wystarczy podać swoje dane a ona nas dogłębnie zbada, morze wam to się wydawać dziwne, ale tak jest.

 

Czy nieprzeczuwamy nadejścia śmierci bliskiej nam osoby?

Zapewne nieraz tak było że przeczuwaliśmy, odczuwaliśmy jakiś lęk lub niepokuj. Albo mieliśmy jakieś dziwne myśli. Jest to działanie siły wyższej, Bóg wie co nas czeka za dzień lub 30 lat. Stara się nas w jakiś sposób ostrzec, to od nas będzie zależało czy w to uwierzymy czy nie. Duchy do nas przychodzą i próbóją nas w jakiś sposób sotrzec przed czymś. Wyobraźmy sobie człowieka na ziemi który żyje i ma np. 20 lat. A my jesteśmy duchem. Mielibyśmy w sobie dużą mądrość daną nam od Boga po śmierci, bylibyśmy wtedy prorokami. Napewno każdy by chciał ostrzec tego człowieka, tylko ciekawe czy chciałby nas słuchać. Zastanówmy się nad tym.

 

Czy zdażało się nam przewidzieć jakieś sytuację?

Czy mieliśmy sny prorocze?

 

Duchy chcą nas ostrzec przed czychającymi nas niebiezpieczeństwem, widzimy pewne sytuację we snach ale nierozumiemy o co w nim chodziło, musimy się też nauczyć odpowiednio interpretować sny.

Też kiedyś niewierzyłem w to co napisałem, ale teraz wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzian przeczytaj posty ludzi, to naprawde brzmi jak reklama. Niezly odjazd ma Pania Wanda, naleza sie jej poklony za doskonale rozwiniety zmysl marketingowy. Dla mnie jest to zenujace, a zarazem smieszne i smutne, ze ktos wykorzystuje w tak prmitywny sposob chorobe i zagubienie ludzi tylko po to zeby zarobic kase. To jest nieetyczne.:evil:

 

Uwaga do moderatorow: moim zdaniem powinniscie sciagnac z Pani Wandy kase za tego typu reklamowe posty. Skoro tak bardzo chce nas przekonac do swojej komercyjnej dzialalnosci to niech przynajmniej za to placi tak jak to robia uczciwe firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wam mówił że ona bierze kase za leczenie, owszem w drastycznych przypadkach jak człowiek odchodzi od zmysłów i widać na własne oko że ta osoba jest opętana to wtedy bierze te pieniądze i jest pod stałą opieką pani Wandy. Ale jak ktoś jest nawiedzony przez ducha babci czy dziadka i ten duch niedaje nam spokoju to wystarczy tylko napisać list do pani Wandy, podać sowje dane osobiste. To wystarczy, sami się przekonacie że to naprawde działa, że morze wypędzić z nas duchy na odległość. Naprawde tak jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat duchow sie rozwinol. Moge jedynie stwierdzic, ze w tym co pisze Bloni oraz zajmuje sie pani Wanda Prodnicka cos jest bo sam korzystalem z uslug ludzi zajmujocych sie tego typu rzeczami. Ale w zwiozku z tym chcialbym tez przestrzec przed wieloma oszustami czy tez "szarlatanami" bo takie tez padlo okreslenie. I mialbym tez prosbe bezposrednio do Blondi - nie cytuj calych urywkow ze strony internetowej, ktora juz istnieje tylko podaj adres tej strony. Mysle, ze tak bedzie po prostu wygodniej. Jak kogos temat zainteresuje to sobie wszystko przeczyta dokladnie o pani Wandzie na jej stronie a nie tutaj, poniewaz jest to strona o nerwicy a nie o opetaniach i ich obawach. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczytalam na stronie Pani Wandy , ze to kosztuje 200 zl. Nic nie ma za darmo. Matka Teresa to Pani Wanda nie jest. :evil: chociaz tak probujecie ja przedstawiac. Ojca Rydzyka tez wiele osob uwaza za cudotworce.

 

Nie uwazacie, ze to bardzo proste komus kto cierpi po stracie bliskiej osoby wmowic ze smutek bierze sie bo opetal ja duch tej osoby? Ja w dalszym ciagu twierdze, ze to zerowanie na ludzkim nieszczesciu i wykorzystywanie naiwnosci ludzi szczegolnie w tak ciezkich momentach. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam jeszcze jedną żecz. Rok temu uczestniczyłem w kursie filipa, pod koniec przyszło dwie osoby duchowne, dopiero po jakimś czasie dowiedziałem się że to byli egzorcyści. To wyglądało tak:

Stałem w kolejce na swoją kolej, gdy nadszedł moment na mnie ukląkłem i egzorcysta położył ręke na mojej głowie, modlił się chyba z 5 minut, czułem wtedy jak coś zemnie by wyciągał, po kilku dniach poczułem się lepiej. Zaczołem się uczyć czytać ksiażki, przedtem wogule nie czytałem i prawie się nieuczyłem. STAŁ Się CUD!

Ale tak jak mówi Pani Wanda Prątnicka duch osoby zmarłej która niechce odejść do światła może nas jeszcze kilka razy opętać tak się stało po 6 miesiącach. Pani Wanda rozmawia z tym duchem, napisałem do niej i to co napisała było autetyczne, zgadzało się co do moich przepuszczeń, przeczytałem jej książke która ma ponad 300stron. Ten duch odszedł do światła i już nie powróci, teraz cały czas czuje się znakomicie, mam wysokie samopoczucie, jestem zadowolony z życia, nie mam lęków przed niczym nie obawiam się niczego. Wierzycie w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta co ty ludzom wkrecasz ?! Jakies wały pogarszajace tylko sytuacje. Takie sprawy zachowaj dla siebie. Ile ci zaplacili za ta reklame ? Tylko tego mi brakowalo. Teraz sobie wmowie jakies gowno. Musze to napisac. Ty bucu.

 

Spokojnie tylko bez nerwów. Każdy ma swobodę wyrażnia własnej opinii ale w sposób kulturalny bez wulgaryznów skierowanych do innej osoby.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze raz powtórzę może by ten temat do off topa chociaż przenieśc :?: nie wiem czy Blonde to pudzian 90 ale nic z tego tematu nie wynika przynajmniej pozytywnego :!:

Pani Wanda ma zapewne swoją stronę internetową na której reklamuje te bzdety, ale cóż teraz jest tak że do klienta należy wyjśc naprzeciw :mrgreen: a gdzie klientów znajdzie najwięcej jak nie na na forum z ludzmi z zaburzeniami emocjonalnymi :?: to proste :!:

 

Malcolm

zdecyduj coś z tym tematem, gdyż moim zdaniem napewno nie winien się on mieścic w tym dziale i starszyc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×