Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak poradzić sobie z nerwicą lękową???


LONECZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !!! Po 3-tygodniowej męce bólu w klatce piersiowej i uczuciu duszności po zrobieniu wszystkich badań które okazały się dobre !!!!! Okazało się,że mam nerwice lękową biorę od wczoraj pramolan przespałam cały dzień wczoraj a dzisiaj znowu to samo jakiś dziwny lęk w sobie mam nawet nie umiem go opisać myślę o czymś innym a on i tak jest. Chciałabym żeby ktoś doradził mi jak z tym sobie radzić bo sama nie potrafie ,mam dość już wszystkiego jestem do niczego. Chciałabym znowu normalnie żyć jak ktoś ma ochotę popisać to moje gg 15631692

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LONECZKA, samemu ciężko sobie z tym poradzić, często potrzeba pomocy specjalisty.....

Najlepiej udać się do psychologa i psychiatry. Lekarz zdiagnozuje, ewentualnie zaproponuje leki a terapeuta powinien zająć się tym co się kłębi w głowie i powoltku będziesz wychodzić na prosta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam skierowanie do psychiatry i ten przepisał mi PRAMOLAN ale i tak czuje się źle te straszne wrażenie w ciele nie wiem czy to lęk czy coś innego ja już po prostu mam dość tak się nie da żyć za 3-tyg.mam kontrol u psychiatry ale chyba do tego czasu zwariuje!!!!!!!!! do tego dochodzi uczucie dławienia cięszko mi się połyka coś okropnego!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LONECZKA, no niestety....to są objawy zaburzeń .......leki zaczną działać za jakieś 3-4 tygodnie do tego czasu musisz wytrzymać. Poczytaj sobie o nerwicy i jej objawach, nie martw się nie umrzesz i nie zwariujesz, to jest pewne.

Wiele osób stąd przeżywało dokładnie to samo co TY.

No i przy kolejnej wizycie u psychiatry porozmawiaj z nim na temat terapii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z czego to się wzieło przecież nie raz się czymś zmartwiłam nie raz się czegoś bałam i nigdy nie miałam takiej sytuacji jak ta będe walczyć bo chcę wiem ,że będzie trudno ale może się uda :) czytałam tu już dużo ludzi przechodzi to co ja i wychodzą z tego mam nadzieję,że mi też się uda;dziękuje i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

Ja wiem ,że po jednym dniu brania leków zaraz nie zaczną działać [a szkoda] bo tak ciężko jest z tym walczyć :why: głowa mi pęka w gardle jak by mi coś stało a w klatce ból koszmar :roll: dlaczego nie mogę być dziewczyną z przed miesiąca radosną uśmiechniętą cieszącą się życiem!!!

a teraz !!!!!!!teraz czuję się wrakiem człowieka który tylko myśli żeby ten ból się w końcu skończył :oops:

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×