Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Homoseksualizm


Swistak999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze z powodu pewnej nerwicy lękowej która dokucza mi już od pewnego czasu, jakis rok pewnie nie cały, wszystko zaczeło się po sylwestrze kiedy praktycznie zawsze wpadałem w depresje , to były dla mnie dni myślenia tak jakby, Otóż problem polega na tym że zawsze podobały mi się dziewczyny i dalej podobają ale mam urojenia psychiczne i cały czas sie zastanawiam czy nie jestem homo teraz nawet dołączyła się do tego wyobraźnia, czuję się strasznie źle, tak jak by ktoś powoli wbijał mi nóż w plecy albo coś, czasami miałem nawet takie dni że rozmyślałem kwestie samobójstwa jeżeli mi to nie przejdzie. wiem że głupie ale naszczęscie mi przeszło (co do samobójstwa oczywiście).

W ostatnich dniach spodobała mi się bardzo pewna dziewczyna, nigdy chyba jeszcze takiej nie spotkałem, ale cały czas się boję czy nie jestem homo, i czy nasz związek by się udał jeżeli by do niego doszło.

Czy powinienem się z tym zgłośic do specjalisty, kiedyś funkcjonowałem jak normalny człowiek uprawiałem sporty, teraz wszystko zaprzestałem praktycznie przez tą nerwice.

Prosze o pomoc.

Jeszcze chciałem dodać że mam 17lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobała ci się dziewczyna i nie wiesz, czy wasz związek się uda, bo ty masz wizje, że może jesteś homoseksualny... To brzmi dziwnie. Sprecyzuuj. Masz fantazje z chłopakami? Marzysz czy śnisz o nietypowych relacjach z mężczyznami? Czujesz, że mógłbyś się... zauroczyć w osobie tej samej pci? Idziesz ulicą, widzisz jakiegoś chłopaka i stwierdzasz "tak, ten jest naprawdę przystojny... seksowny. Chciałbym... Cokolwiek." ? Jeśli tak, to znaczy, że masz problem, bo twoje myśli cię przerażają, a ty sam nie wiesz, kim i jaki jesteś. Lubisz dziewczyny i podobają ci się, a z drugiej strony... Rozważałeś opcję, że możesz mieć skłonności biseksualne? Może to jest odpowiedź.

 

[Dodane po edycji:]

 

Czy powinienem się z tym zgłośic do specjalisty, kiedyś funkcjonowałem jak normalny człowiek uprawiałem sporty, teraz wszystko zaprzestałem praktycznie przez tą nerwice.

Prosze o pomoc.

Jeszcze chciałem dodać że mam 17lat.

 

Określasz to jako nerwicę, bo bardzo cię te myśli dręczą, tak? Skoro nie możesz się od tego uwolnić i gnębią cię dziwne odczucia, to wizyta u specjalisty moglaby isę okazać dobrym rozwiązaniem. Może pomógby ci dojść do jakiegoś jednoznacznego wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalli w tym momencie jak to napisałaś przeszedł mnie straszny strach że mógł bym być homoseksualny, aż cały się zagrzałem, tak mam myśli że mógł bym robić coś z chłopakiem, ale to nie jest wcale dla mnie przyjemne tylko bardziej gnębiące, Strasznie się teraz czuje, jak by mi ktoś strzelił prosto w głowe,

nie marze o żadnych relacjach z facetami, dochodzi mnie myśl że z moją nerwicą lękową może się wiązać także nerwica natręctw, czy to mogło by być spowodowane patologia w domu w dzieciństwie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach spodobała mi się bardzo pewna dziewczyna, nigdy chyba jeszcze takiej nie spotkałem, ale cały czas się boję czy nie jestem homo, i czy nasz związek by się udał jeżeli by do niego doszło.

 

Jeszcze chciałem dodać że mam 17lat.

 

Ja mam 27 lat i pomimo tego że kocham dziewczyny i zawsze dążyłem do tego żeby być w związku z dziewczynami a nie z facetami to niestety odczuwam silny popęd seksualny do facetów i też tego nie akceptuje i też myślałem o samobiju ale z drugiej strony wtedy okazało by się że jestem ciotą na Maxa bo tylko tchórze robią takie akcje. Wielu ludzi mówi żebym się z tym pogodził ale ja wierze i czuje że nie musze tak żyć i mógłbym stworzyć związek z dziewczyną, zwłaszcza że w dziewczynach się zakochuje a w facetach nigdy !

W ogóle seksualność człowieka jest bardzo specyficzna i w wielu przypadkach nie jednoznaczna, Całkiem prawdopodobne że kształtuje się w po przez czynniki środowiskowe 

 

[Dodane po edycji:]

 

Natalli w tym momencie jak to napisałaś przeszedł mnie straszny strach że mógł bym być homoseksualny, aż cały się zagrzałem, tak mam myśli że mógł bym robić coś z chłopakiem, ale to nie jest wcale dla mnie przyjemne tylko bardziej gnębiące, Strasznie się teraz czuje, jak by mi ktoś strzelił prosto w głowe,

nie marze o żadnych relacjach z facetami, dochodzi mnie myśl że z moją nerwicą lękową może się wiązać także nerwica natręctw, czy to mogło by być spowodowane patologia w domu w dzieciństwie??

 

 

Świstak: przeczytaj sobie pewną książke http://www.poczytaj.pl/65297?sesja=15722446821

 

DR GERARD J.M. VAN DER AARDWEG WALKA O NORMALNOŚĆ

Wyciągnij wnioski i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalli w tym momencie jak to napisałaś przeszedł mnie straszny strach że mógł bym być homoseksualny, aż cały się zagrzałem, tak mam myśli że mógł bym robić coś z chłopakiem, ale to nie jest wcale dla mnie przyjemne tylko bardziej gnębiące, Strasznie się teraz czuje, jak by mi ktoś strzelił prosto w głowe,

nie marze o żadnych relacjach z facetami, dochodzi mnie myśl że z moją nerwicą lękową może się wiązać także nerwica natręctw, czy to mogło by być spowodowane patologia w domu w dzieciństwie??

 

 

Widzisz... Są dwie opcje opcje. Albo jesteś homoseksualny i, mimo swoich 17 lat, nadal nie wiesz, jakiej konkretnie jesteś orientacji, a nie możesz dojrzeć do tego i dlatego nie akcpetujesz myśli, że mógłbyś być gejem. Albo jesteś heteroseksualny, a twoje myśli są wynikiem nerwicy, natręctwa. Może to mieć związek z jakimiś doświadczeniami z dzieciństwa czy patologią w domu. To kształtuje umysł i charakter młodego człowieka, ale niekoniecznie wzięły sie te myśli stąd. Przyznajesz, że te myśli cię gnębią, ''napadają'', nie możesz ich opanować, ale na ogół nie marzysz o żadnych mężczyznach. Brzydzisz się swoich myśli, tak? Ale powiedz... Czy to wstręt tylko do samych myśli, czy na ogół brzydzisz się homoseksualizmem? Jaki masz stosunek do tego. To ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×