Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to za choroba?


dzidzia_forever

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem 19-letnim chłopcem. Mam pewien bardzo poważny problem. Otóż szukam odpowiedzi na pytanie na co jestem chory?

 

 

Moje objawy:

-w kontakcie z ludźmi: ból brzucha(uczucie głodu), ból głowy, napady senności, uczucie strachu, otępienie umysłowe, niezdolność do skupienia uwagi na czymkolwiek, zaniki pamięci, niemoc w wypowiadaniu słów, napady agresji, depresja, dzikie oczy(opisałem niżej); czasem: niekontrolowane ruchy oczu; raz: omamy wzrokowe(opisane niżej);

 

-będąc samemu: samotność, bóle brzucha, bóle głowy(mało intensywne), ucisk w gardle, napady senności, wzmożony popęd seksualny;

 

 

Dzikie oczy.

Gdy przebywam pośród ludzi zbyt długo dostaję wytrzeszczu oczów. Koło wewnętrznej strony oczu pojawiają się zasiniaczenia.

 

Omamy wzrokowe.

Widziałem postać której nikt inny nie widział. Miała na sobie ciemny habit z szerokimi rękawami.

 

 

Co to może być? Jak się tego pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzidzia_forever, Witaj

linka, Dobrze radzi ,przy takich problemach ,na forum możesz dostać złe podpowiedzi. Zaburzenia i depresja maja wiele cech wspólnych i łatwo się laikowi pomylić . Nie ma się czego bać ,trzeba iść do lekarza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzidzia_forever, Poszukaj czasu . Pieniędzy nie trzeba ,zgłoś problem interniście on Cie pokieruje dalej .

Jak masz problem to go rozwiązuj ,nie czekaj aż się pogłębi ...bo czym dłużej zwlekasz ,tym będzie trudniej i gorzej . Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×