Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak szybko wrócić do naturalnego koloru włosów?


Helvetti

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam czarne pofarbowane farbą włosy, naturalne to brązowe. Planuję farbować włosy na czerwono, ale wiem że gdybym położyła czerwoną farbę na czarny to mało by było widać. Chcę więc zejść z czarnego do naturalnego koloru włosów. Wie ktoś jak to szybko zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, musiałabyś czarne zdekoloryzować, potem zafarbować na brąz, a następnie położyć czerwony.

nie wyjdzie Ci równo, bo zapewne masz odrosty. jeśli chodzi o taką kombinację to najlepiej udaj się do fryzjera. nie wszyscy mają włosy z tytanu, jak ja :pirate:

mówi to osoba, która tydzień temu miała prawie czarne włosy, we wtorek miała już rudy bląd, a w czwartek orzech laskowy. dziś nadal mam orzech laskowy, coś długo :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, Rowniez mialam podobny problem do Twojego.Ja bez pomocy fryzjera zeszlam powoli z ciemnego brazu do jasnego.Mialam dosc delikatny rozjasniacz(Clairol z rumiankiem)i nie popalilo mi wlosow.Najpierw byly pasemka,pozniej kolejne po 2 tyg.Nastepnie calosc pokrylam rozjasniaczem.Odrazu polozylam jasny braz.Widzialam Twoje fotki i mysle,ze powinnas jednak rozjasnic wlosy gdyz wygladasz bardzo gotycko,mrocznie:)Niewiem moze tak lubisz.Jednak dziewczyny/kobiety majace kolor wlosow zblizony do swojego naturalnego wygladaja bardzo atrakcyjnie.Ponadto jasniejszy kolor odswieza wizerunek,cera,makijaz wyglada ciekawiej,zdrowiej.Dziesiec lat nosilam czarne wlosy ,ale juz sobie tego nie wyobrazam.Teraz sa tak piekne odcienie farb,szamponow,ze jest w czym wybierac.Przy okazji odrost jest mniej zauwazlny,a wlosy zdrowsze,nie katowane co 2 tygodniowym ich przyciemnianiem.

Dodam,ze po tych kuarcjach rozjasniajacychy pocieniowalam lekko wlosy,zeby sciac ewentualne zniszczone koncowki:)Powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×