Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam!!


ksiazebulbo

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imię Robert 33 lata. czy mam depresje nie wiem testy na necie które robiłem mówią ze tak(pomijam tu znajomych którzy mówią żebym szedł do lekarza i coś z tym zrobił bo nie jest dobrze) mój problem jest taki ze powiedzmy jestem nieszczęśliwie zakochany tak to można ogolenie ująć, problem jest w tym ze trwa to 5 lat i.... gdy wszyscy coś robią idą do przodu ja czuje ze stoję w miejscu. osoba w której się zakochałem tak nieszczęśliwie nie chce mnie a ja dalej o niej myślę i tak non stop, do tego dochodzi płacz no niby nic ale gdy się to robi w publicznym miejscu i znajomi to widza to nie działa. no po to na mój plus. no po prostu nie wytrzymałem już do tego jakieś dziwne bóle które jak idę do lekarza okazują się wyimaginowanymi tak ze aż głupio lekarzowi spojrzeć w oczy bo wygląda to jakbym chciał zdobyć L4, dodać do tego można brak snu serce na wysokich obrotach i ciągłe uczucie ze coś złego się dzieje szczególnie jak się budzę o 4 rano nasila się to gdy siedzę w domu gdy pracuje jest lepiej. i tak długo można..

wiem ze ludzie tu maja poważne problemy mój możliwe ze jest błahostka ale mnie to już przerasta byłem już kilka razy zakochany ale nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało w życiu trwało i przechodziło z drugiej strony może to jest szczyt tylko góry która się usypała przez lata a ja walczę tylko z czubkiem który widzę...sam już nie wiem gubię się

mam nadzieje ze może spotkam tu osoby z podobnym problemem to może tyle na początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×