Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


depresja41

Rekomendowane odpowiedzi

jestem kobietą już dojrzałą mam aż lub tylko 41 lat... od jakiegoś czasu nic mi się nie chce,wszystko jest bez sensu,mam myśli samobójcze,boję się ludzi więc z domu staram się nie wychodzić i nie wychodzę.

Do lekarza nie pójdę ....kiedyś chodziłam owszem ale przepisywali mi tylko tabletki i uważali ,że wszystko jest dobrze.

To jest potworne dla mnie jesień to najgorsza pora roku,nawet taka ładna złota,słoneczna jesień mnie przygnębia i dołuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kochani....

 

[Dodane po edycji:]

 

mam nadzieję,że znajdę tu zrozumienie,chociaż wątpię bo uważam ,że aby zrozumieć innych najpierw należy zrozumieć siebie.

a ja nie tylko siebie nie rozumiem ale i nie lubię ,nie znoszę tego własnego marudzenia,użalania nad sobą,ale nie wiem jak z tym walczyć nie mam pojęcia jak to pokonać :!:

najgorsze są samotne wieczory ,pustka ,cisza i durne myśli....

 

[Dodane po edycji:]

 

witam kochani....

 

 

 

mam nadzieję,że znajdę tu zrozumienie,chociaż wątpię bo uważam ,że aby zrozumieć innych najpierw należy zrozumieć siebie.

a ja nie tylko siebie nie rozumiem ale i nie lubię ,nie znoszę tego własnego marudzenia,użalania nad sobą,ale nie wiem jak z tym walczyć nie mam pojęcia jak to pokonać :!:

najgorsze są samotne wieczory ,pustka ,cisza i durne myśli....

 

 

'Chciałem już zamknąć dzień na klucz

Jak doczytaną księgę,

Owinąć się czarną ciszą

I zasnąć na potęgę'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×