Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem tu nowa


kika76

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

jestem tu nowa ale teraz juz wiem czytając wasze posty że mam nerwice lekową, ale wczesniej myslałam że zespół jelita wrazliwego. zaczeło sie to gdzies 2 lata temu miałam przykra przygode z biegunką i musiałam załatwiac potrzebe wśród jakiś domów i ludzi którzy jechali w swych samochodach i niestety odbiło się to niesamowicie w mej psychice, teraz jak mam gdzies wyjechac, wyjśc odrazu myslę co bedzie gdy znowu dostanę biegunki , nieraz jest dzien że moge przejezdzić kikadziesiat km i nic nawet ten lęk sie nie pojawia, jaknarazie stosuje tylko loperamid i nospe ale napady lęku nadal wystepują , w poniedziałek dzwonie zapisą csię do poradni leczenia nerwic , moje jelita sa zdrowe , to poprostu wynik lęku przed biegunką , ale życie jak do tej pory "przesrane" w dosłownym tego słowa znaczeniu .mam nadzieje że bdzie lepiej! a to dzięki temu forum zrozumiałam że to lęk doprowadza czasami do tego że mam tą biegunkę ,takie będne koło ,bo jak o tym nie myśle choć to ciężkie to poprostu jej nie ma....opisze Wam jak bede po wizycie co dalej.pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam prolemy z biegunkami. Jak siedze w domu to nie boli mnie brzuch. Najbardziej objawy nasilaja sie oczywiscie jak sie zdenerwuje i jak wychodze z domu np. do pracy. Musze odrazu biec do .......wiadomo gdzie. Ja tez biore czesto laremid tak zeby zapobiec biegunkom. Najbardziej sie boje ze dostane biegunki jak jestem w pracy, bo to dosc krepujace. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie! To co masz to normalne przy nerwicy. Wydaje mi się że zdarza się większości znerwicowanych osób (w większym lub mniejszym stopniu). Uwierz że to jest do zwalczenia, poradzisz sobie (i to bez żadnych stoperanów czy nospy). Don't worry, be happy :) . 3maj się! Dasz radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×