Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie wiem co mam robić


xxxanex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Ania i mam 17 lat. Mam problem. Opisze wam moją historię. Zacznę od tego poznałam chłopaka pod koniec lutego, dokładnie kiedy mi przywiózł pizze. Przywoził ciągle kiedy zamawiałam. W końcu ten chłopak bardzo mi się spodobał aż zapytałam o numer. Podał mi go. Pisaliśmy i napisał mi czy się z nim umówię. To się umówiłam z nim. Spotykaliśmy się prawie co dzień, aż do lipca, ponieważ powiedział mi, że wyjeżdża do Niemiec na 2 miesiące. Powiedział, że jak tylko wróci od razu się zobaczymy. Minęło 2 miesiące kolega mi powiedział że wrócił do Polski lecz on mnie nie odwiedził. Nawet nie dał znaku że przyjechał. Kilka dni temu chciałam dorwać jego numer. Załatwiłam sobie więc napisałam do niego. Ale on napisał, żebym do niego nie pisała więcej. Ale Jestem bardzo w nim zakochana nie wyobrażam sobie spędzić życia bez niego. Ciągle myślę o nim. Doradźcie co mam zrobić w tej sprawie??? Bardzo bym była wdzięczna... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę się odkochać w nim :) za bardzo mi na nim zależy.

 

[Dodane po edycji:]

 

i właśnie w tym problem że chciałam się odkochać spotykałam się z innym chłopakami ale nic z tego nawet nie chciało mi się z nimi gadać. Nie zwracam na innych uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×