Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze ulubione horrory!!!:)


skipii

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum ..powiem tak moja żona ma ta depresje i walczylismy z nia razem 3 lata stałem przy nie cały czas ..wszystko było dobrze ..znalazła ten osrodek w komorowie wszystko było dobrze nim poszła tam na 3 miesiace ,,po paru tygodniach poczułem ze cos jest nie tak nie przyjerzdzała nie dzwoniła..do mnie ani do rodziny inny swiat ..jak by w amoku ...poczułem ze coś jest nie tak nie chciała mnie widziec ...ani zebym przyjeżdzał do niej ..po 2 miesiacach marta moja żona mówi mi że chce sie rostać dlaczego nik nie wie ..co sie stało .mówi ze mnie juz nie kocha i nic do mnie nie czuje i to wszystko.dostałem taki nóz w serce ze do tej pory nie wiem dlaczego jeszcze dwa tygodnie i wychodzi morze zobaczy co zrobiła tam ma teraz kolegów i przyjaciół co ja wspieraja ..ale nadal ja kocham i czekam ..to tam się zmiena człowiek odradzam tego miejsca zmiena człowieka o 180 st.Bende walczył o żonę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy 2 lata temu obejrzałem Hostel 2, nie oglądam już zupełnie horrorów. Nie widziałem w życiu niczego obrzydliwszego, wstrętniejszego, niż rzeczony Hostel 2 - no, poza jednym nagraniem (autentycznym), na którym chłopak skacze do wody "na bańkę", zahacza głową o betonowe nabrzeże, wyławiają go, a potem z bliska jest pokazana jego twarz, symetrycznie rozłupana pionową linią, od brody po nasadę czoła, na ok 4 cm w głąb czaszki. Jakieś łapska zwierają i rozwierają sobie powstałe połówki, a chłopak żyje i oddycha...

Nie wiem, czy to dla niego szczęście czy nie, ale on podobno to przeżył.

 

skipii, wybrałeś niestety zły dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, odnosze to samo wrazenie co Ty ogladajac film ''Przepowiednia''.Pierwszy raz obejrzalam go z zimowy wieczor 2004 roku.Zarysowal mi sie w pamieci gdyz bardzo wtedy cierpialam z powodu bezsennosci i odrealnienia.Mimo tych wspomnien bardzo czesto wracam do tego filmu.

 

[Dodane po edycji:]

 

Krzysiek1234, co to za nagranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, musisz wziac pod rozwage, ze sa rozne rodzaje horrorow. Najlepsze sa takie, o ktorych sie mysli po obejrzeniu, analizujac czy mozliwe jest to, co film opowiadal. Po Hostelu ja rowniez zastanawialem sie czy taki precedens moze dziac sie gdzies na swiecie, ze ludzie porywa sie, aby byly zwierzyna łowną dla bogatych snobów. A ze cala ta historia okraszona jest bardzo dosadnymi obrazami, no coz... troche wieje tandeta.

 

Dla mnie najlepsze:

Inni

Przeczucie

Nieodebrane polaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na forum ..powiem tak moja żona ma ta depresje i walczylismy z nia razem 3 lata stałem przy nie cały czas ..wszystko było dobrze ..znalazła ten osrodek w komorowie wszystko było dobrze nim poszła tam na 3 miesiace ,,po paru tygodniach poczułem ze cos jest nie tak nie przyjerzdzała nie dzwoniła..do mnie ani do rodziny inny swiat ..jak by w amoku ...poczułem ze coś jest nie tak nie chciała mnie widziec ...ani zebym przyjeżdzał do niej ..po 2 miesiacach marta moja żona mówi mi że chce sie rostać dlaczego nik nie wie ..co sie stało .mówi ze mnie juz nie kocha i nic do mnie nie czuje i to wszystko.dostałem taki nóz w serce ze do tej pory nie wiem dlaczego jeszcze dwa tygodnie i wychodzi morze zobaczy co zrobiła tam ma teraz kolegów i przyjaciół co ja wspieraja ..ale nadal ja kocham i czekam ..to tam się zmiena człowiek odradzam tego miejsca zmiena człowieka o 180 st.Bende walczył o żonę...

 

Czy tylko ja mam wrazenie, ze tresc watku nie wspolgra z jego tytulem ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bede bardzo zlosliwy, nie moge sie powstrzymac :twisted:

 

witam wszystkich na forum ..powiem tak moja żona ma ta depresje i walczylismy z nia razem 3 lata

 

biedna zona, nie dosc ze ma depresje, to jeszcze z nia walczyliscie :(

 

stałem przy nie cały czas ..

 

no to stales czy nie stales ? a w ogole po co stales przy niej 3 lata ? :bezradny:

 

wszystko było dobrze ..znalazła ten osrodek w komorowie wszystko było dobrze nim poszła tam na 3 miesiace ,,po paru tygodniach poczułem ze cos jest nie tak nie przyjerzdzała nie dzwoniła..do mnie ani do rodziny inny swiat ..jak by w amoku

 

:shock:

 

ja juz w polowie czytania jestem w amoku...

 

...poczułem ze coś jest nie tak

 

wait, to juz bylo :mrgreen:

 

nie chciała mnie widziec ...ani zebym przyjeżdzał do niej ..po 2 miesiacach marta moja żona mówi mi że chce sie rostać

 

moze zalamala ja Twoja ortografia ? :why::why:

 

dlaczego nik nie wie

 

...a powinien wiedziec, NIK jest od tego, zeby kontrolowac :mrgreen:

 

 

..co sie stało .mówi ze mnie juz nie kocha i nic do mnie nie czuje i to wszystko.

 

mowie Ci, moglo jej chodzic o ortografie i interpunkcje.... serio

 

dostałem taki nóz w serce ze do tej pory nie wiem dlaczego

 

znam to uczucie, kiedy czytam Twoj post placze :why:

 

jeszcze dwa tygodnie i wychodzi morze zobaczy co zrobiła

 

morze wszystko widzi ! polecam Baltyckie - ale teraz troche zimno :)

 

tam ma teraz kolegów i przyjaciół co ja wspieraja ..ale nadal ja kocham i czekam ..to tam się zmiena człowiek odradzam tego miejsca zmiena człowieka o 180 st. [/b]

 

Nie wiem jak innych, ale mnie to co piszesz przeraza bardziej niz nie jeden horror :hide:

 

Bende walczył o żonę...

 

mÓsisz ! :mrgreen:

 

a slyszales kiedys o czyms takim jak interpunkcja ? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubiłem ogladać horrory w dziecinstwie,bo ogladajac je troche sie bałem,teraz wiekszosc mnie smieszy.Gdybym miał teraz wybrac choć jeden przy którym czuje jakis dreszczyk emocji to Blair Witch Project,mimo że stare ale ogladałem niedawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, na mnie tez w latach"mlodzienczych" zrobil wrazenie " Blair With Project",byl to rowniez "Egzorcysta" :D

Po obejrzeniu "Klàtwy" nie wchodzè na strych.."Pila"-zastanawiam siè jak jak trzeba miec zrytà wyobraznie,zeby cos takiego wymyslic;

Ostatanio oglàdalam "Lustra"-po tym filmie màz stwierdzil,ze wynosimy lustro z sypialni.. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×