Skocz do zawartości
Nerwica.com

Straszny Problem!! Nierozwiklany od dawna!!!


zaklopotana19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam wielki problem, a wlasciwie nie ja tylko moja kuzynka... Proszę o wyrozumiałość, ponieważ ten przypadek jest dośc dziwny. Nie pisze tego wcale dla żartu.

Od urodzenia moja kuzynka byla przyzwyczajona do tzw. "lulania", tzn przewracania sie z boku na bok w kołysce, gdyż jej rodzice byli zapracowani to ona wzmogla w sobie wysilek i sama sie zaczęła tak "bujać':) Ma dziś 14 lat i nadal sprawia jej to przyjemność. Możę spędzać czas w taki sposób przez parę godzin nie odczuwając przy tym żadnego zmęczenia. Gdy nie ma czasu lub nie moze sie polulac jest rozdrażniona i wszystko ją deberwuje. Dodam,że lula się przy głośnej muzyce. Na codzień jest nadpobudliwa, nieuczynna i w szkole ma trudności w nauce. Proszę o wyrażenie opinii na ten temat i moze ujawnienia podobnego przypadku, jeśli ktoś sie z nim spotkal. z Góry dziękuję. :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś sie z nim spotkal. z Góry dziękuję. :!:

 

Żartujesz? Nie ma dwóch identycznych przypadków, każdy człowiek jest inny, niektórzy np. nie mogą wyrosnąć z ssania smoczka. Dziewczyna ma poważny problem, nie ma czasu na szukanie porad w Internecie. Zabierzcie ją do poradni zdrowia psychicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze. o takim problemie nie słyszałam, ale o niewyrastaniu ze smoczków, kocyków, pidżam mamusi tak. bardzo możliwe ze należy to do jednej grupy zaburzeń.

kojarzę to z tym, że taka osoba może nie potrafić/nie chcieć ruszyć w dorosłość - dziewczyna jest już pewnie dojrzała fizycznie. pewnie bardzo ciężko jej się z tego wyrwać bo z tego co piszesz jest to strasznie silny rytuał. zdecydowanie warto by dokopać się do istoty problemu, bo 'lulanie' to według mnie tylko objaw.

zdecydowanie poradnia im prędzej tym lepiej.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma problemy z pamiecia, jezlei chodzi o nauke. Zadanie wytlumaczone przed 10 min wydaje sie jej obce. Tak samo jest z wszystkimi przedmiotami. W życiu codziennym radzi sobie nieźle, jest sprawna ruchowo i rozumie to co sie do niej mowi. Jedynie strona intelektualna jest u niej mało rozwnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×