Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chodzenie w kółko


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ,ze ja np chce sie udac do sklepu a nogi mnie prowadza w inna straone , ide zkolezanka prosto i mnie skreca , meczy mnie to juz... odczzuwam w ogole tyle wkurzenia na caly swiat , wszytsko mnie wkurza , nigdy tak nie bylo , bylam mila osoba a teraz? ja siebie nie poznaje mam ochote rozwalac rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ,ze ja np chce sie udac do sklepu a nogi mnie prowadza w inna straone , ide zkolezanka prosto i mnie skreca , meczy mnie to juz... odczzuwam w ogole tyle wkurzenia na caly swiat , wszytsko mnie wkurza , nigdy tak nie bylo , bylam mila osoba a teraz? ja siebie nie poznaje mam ochote rozwalac rzeczy...

 

a byłaś z tym u lekarza?? bierzesz jakieś leki, leczysz sie na coś??

nie chce wyolbrzymiać, ale mi to troche nie za fajnie wygląda. Powinnaś o tym z lekarzem porozmawiac. To może być natrectwo jak najbardziej i myśle że Ci tak samo z siebie nie minie.. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecze sie na nerwice natrectw , mam ochote wpasc w szal i porozwalac wszystko a ciagle tlumie :( dzis juz chcialam mojemu psychologowi odpyskowac , wyjsc i czasnac drzwiami a znowu stalmsilam , mam juz dosc , chce sie wykrzyczec gdzies , ta zlosc mnie rozwalila na kawalki , a z tym chodzeniem w kolko to nie wiem co to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×