Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki wspierające rzucanie palenia- pomocy!!!


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

 

Czy ktoś z Was stosował Welbuttrin lub Zyban na rzucanie palenia?

Macie jakieś zdanie

Proszę Was o opinię

 

[Dodane po edycji:]

 

Kochani,

 

Czy ktoś z Was stosował Welbuttrin lub Zyban na rzucanie palenia?

Macie jakieś zdanie

Proszę Was o opinię

 

Coś możecie polecić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam jakiś czas wellbutrin, ze względu na nerwicę, lekarz mi powiedział ,że jako efekt uboczny wystąpi niechęć do palenie, ale powiem Ci ,że ja osobiście nic takiego nie odczułam, a wręcz przeciwnie- kopciłam chyba na przekór - jeszcze więcej. Brałam też afobazol, ale też jakoś szczególnie mnie do fajek nie zniechęcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam jakiś czas wellbutrin, ze względu na nerwicę, lekarz mi powiedział ,że jako efekt uboczny wystąpi niechęć do palenie, ale powiem Ci ,że ja osobiście nic takiego nie odczułam, a wręcz przeciwnie- kopciłam chyba na przekór - jeszcze więcej. Brałam też afobazol, ale też jakoś szczególnie mnie do fajek nie zniechęcił.

 

 

Palisz teraz Wiolka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem z zybanem. Nie wyszło. Początkowo paliłem mniej, ale później znowu wróciłem do dużych ilości.

 

Jak u Ciebie to wyglądało? Po jakimś czasie brania leku fajki przestały smakować? Ja nie biorę tego leku, jako środka na rzucenie palenia ale fajnie by było, gdyby był taki ''bonus'' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem z zybanem. Nie wyszło. Początkowo paliłem mniej, ale później znowu wróciłem do dużych ilości.

 

ok ale co miałeś po zybanie? jaki stan??

 

[Dodane po edycji:]

 

Palę:( Jedyne co mi się udało w tej kwestii zrobić, to to ,że z czerwonych chesterfieldów przeszłam na slimy.

 

 

To gratulacje Wiolka!!!

Ale - walczysz dalej czy palimy ,,dalej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zyban, to miałem podobnie jak z tabexem. Nie chciało mi się tyle palić co normalnie. Ale gdy przyszło do odstawienia nikotyny, to nie udało mi się to na dłużej niż kilka dni. Nie obrzydzało mi to palenia papierosów, ani nie powodowało, że mi nie smakowały. Teraz nie palę dwa tygodnie bez farmaceutyków i chyba to jest najlepszy sposób dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłam 20 lat. Nie pale od półtora roku. Przez miesiąc czekałam na badanie,które robi się między innymi po to aby wykryć raka. Nigdy wiecej nie chce przeżyć takiego miesiaca. Raka nie ma a w rzuceniu palenia pomógł tylko strach. Cięzko było ale się udało :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem sie do well ale boje sie tej bezsennosci..po ag.dop. nie było tego pobudzenia co na Well... teraz najpewniej uderze w zachwalany na wielu forach Selerin...

 

 

Ja mam raczej odwrotny problem , bo sypiam za dużo i czuję się zmęczona i niewyspana. Wellbutrin miał to zmienić , ale nie zmienił. Spałam nadal dużo i wcale nie miałam większych problemów z zasypianiem niż zwykle. Więc nie u każdego wywołuje bezsenność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja probowalem rzucic palenie z 5 razy, lecz powiedzialem sobie pewnego dnia, ze koniec zatruwania sie! zaczolem szukac sposobow, bylo ich duzo, ale dopiero jak trafilem na ten blog, uswiadomilem sobie, ze trace nie tylko zdrowie, ale rownierz kupe kasy, przeliczylem sobie ile kasy wydawalem dziennie i wyszla spora suma, wiecej mozna poczytac na tym blogu http://skutecznametodanarzuceniepalenia.blogspot.com/ tam pisze wszystko co i jak. Zycze powodzenie, a przedewszystkim silnej woli. Ja juz nie pale pol roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×