Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!


Gość dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

na tej kartce możemy umieścić kilka słów od nas..właściwie to można ją normalnie ręcznie wykonać..jeśli ktoś ma skaner to potem mi prześle i ja wyślę do szpitala bo inaczej jak dostarczymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wysylam linka z tà informacjà o tragedii(przetlumaczonà) do wszystkich wielkich korporacji jakie znam tutaj.pod spodem umieszczam moj komentarz i wszystkie dane czyli nr konta itd.Moze cos z tego wyjdzie.

Wy mozecie wysylac w Polsce np. do miejscowych bankow.Na podobnych zasadach dziala wlasnie Czerwony Krzyz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, swietny pomysl.Ja tez napiszè do jednej ,ktorà tutaj znam.nie zawsze sà przychylni ale moze cos sie uda zadzialac.

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna_Modliszka, ja juz powysylalam ten numer :hide: tak mi jest tutaj latwiej, wlasnie w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszna tragedia. Boże spraw by Marta i jej syn bezproblemowo wracali do zdrowia. Żeby można było cofnąć czas...

Mam nadzieje, że sad wymierzy mu najwyższy wymiar kary. Ten człowiek (a raczej bydle) nie zasługuje by cieszyć się wolnością.

Powinien zgnić w więzieniu. Mały zakompleksiony człowieku - co narobiłeś? To nie jest zabawa. Przepraszam nie wystarczy. Jestem pewien, że chciał jej zrobić okropną krzywdę z premedytacją. Tchórzliwy psie - oby każdy dzień w celi był dla ciebie koszmarem. Życzę ci "profesjonalnej" terapii w twardej celi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym całym zamieszaniu wzburzony tłum zapomniał o domniemaniu niewinności. Dopóki nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu, jest niewinny. O ochronie danych osobowych też nikt pewnie nie słyszał? Jacek D. mąż Marty Dudy. Cudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, jestem za stroną...dziś jeszcze lecę kupić gazetę bo podobno są zdjęcia i artykuł który też by można tam umieścić..jeśli będziemy przesyłać do jakiś fundacji to podając stronę będziemy bardziej wiarygodni..tak mi się wydaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie,

Dla mnie najważniejsze jest jak wspomóc tą biedną dziewczynę i jakoś nie mam ochoty się zastanawiać się nad jego prawami.

 

[Dodane po edycji:]

 

dominika

zaglądam często , wiec pisz tu albo na pw. Myślę ,że taką prościutką to szybko możemy złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszellki wypadek zaklepalem domene: piorunka.pl. Mysle, ze to latwy adres do zapamietania. Domene moge wydelegowac pod wybrany serwer dns. Moge tez postarac sie o kawalek serwerka na wlasna reke. Potrzebny jest pomysl co na tej stronie powinno sie znalezc. Jak ktos ma jakies pomysly to prosze na pw. Jesli domena sie wam nie podoba to moge oplacic dowolna inna domene i serwer jesli nie macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×