Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na skutek irracjonalnego zachowania moderatorów


circ

Rekomendowane odpowiedzi

I nie zdążyłem uzyskać odpowiedzi,która tak bardzo mnie interesowała co mogłoby trochę wyjaśnić pewne sprawy.

 

Do czego zmierzam?

 

Na pewno wielu z Was widziało kultowy film Beautiful Mind.

 

Zapodaję poniżej trailer,ale uwaga ZE SPOJLERAMI.Tak więc kto chce oglądać niech nie klika,kto zaś nie oglądał a chce wiedzieć w maksymalnym skrócie o czym jest film to zapraszam.

 

 

 

Wiola - jak widać pomyśleliśmy o tym samym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś (osoby,organizacje osób) lub coś (głosy itp) jej kazało tu zajrzeć i miała pewną misję do wykonania (a takie odniosłem wrażenie) to sprawa mogłaby wyglądać podobnie do problemu jaki się pojawił u głównego bohatera filmu.

 

Jeżeli to by się potwierdziło,to po części sprawa byłaby bardziej zrozumiała dla nas.Tak więc wizyta u psychiatry jak pisała Wiola byłaby jak najbardziej wskazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z pewnością była kontrowersyjną osobą, która budziła wiele emocji. Szkoda, że odchodzisz, bo z pewnością byłabyś intrygującą interlokutorką, czego mogę się tylko domyślać. Życzę powodzenia w życiu :) Szczęść Boże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba - nie posądzałbym tej osoby o geniusz,może źle mnie zrozumiałaś ;) .Natomiast chodziło mi głównie o dolegliwości głównego bohatera filmu i "misję" którą jak sądził miał do wykonania.Sorka,że nie sprecyzowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się jak rolnik w podorywki. Nudne to już się staje. Ktoś by mógł pomyśleć, że nie macie innych rozrywek i musicie cały dzień spędzać przed komputerem.

 

To trochę niegrzecznie edytować cudze posty, zwłaszcza z tak błahych powodów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×