Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lenistwo czy początki depresji?


Luissa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich.Jestem tu aby się dowiedzieć co się ze mną dzieje.Mianowicie jestem bardzo nerwowa i nic mi się nie chce:gotować,wychodzic na zewnątrz,zajmować dziećmi.Z tym wychodzeniem jest tak ,że jak juz gdzieś jestem to jest fajnie.Od dwóch dni wszędzie mam pozasłaniane okna,drażni mnie światło z zewnątrz,ogólnie to co jest poza moim domem.Dziecku nie podaję na czas lekarstw,ciągle mówiąc sobie za pięć minut i to trwa do godziny czy dwóch.Każdą sprawę odkładam do ostatniedo dnia czy chwili i wiadomo,że potem jestem zfrustrowana.Tak jak w nagłówku nie wiem czy to lenistwo czy jakaś depresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wielu rzeczy od bardzo dawna,robię je z musu.Czasem są takie dni,że zrobię wszystko na czas i jeszcze ciasto upiekę :angel: Spotykam sie ze znajomymi a nawet bardzo to lubię ale ostatnio juz mi sie tak bardzo nie chce.Mam problem z mężem i wiem,że stąd ten stan się pogarsza.Po prostu brak nadzieji na leprze jutro,nie mam już złudzeń,rozpadam się.Chce iść na terapię ale obecnie nie mogę dostać zaświadczenia o ubezpieczeniu bo mam zadłużenie i dlatego wczoraj napisałam.Czuję się jak w jakiejś klatce,bez możliwości ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×