Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowe, twórcze subforum?


shadow_no

Czy taki dział jest potrzebny?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy taki dział jest potrzebny?

    • Tak
      15
    • Nie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Stalówka podsunął pomysł, na stworzenie działu (subforum) poświęconego twórczości Użytkowników. Pomysł jest świeży i nie do końca jeszcze rozplanowany, ale ogólnikowo mówiąc taki dział miał by za zadanie:

-Pokazywanie własnej twórczości innym Użytkownikom

-Promowanie własnych prac

-Wymiana opinii

-Poznawanie osób o wspólnych pasjach

 

W związku, że forum ma pewne ograniczenia jeżeli chodzi o możliwości publikacji, część tych funkcji przewiduję również w portalu o którym wspomniałem kilka tygodni temu.

Tu na forum przede wszystkim skupili byśmy się na działach np. Proza, Poezja, Szkice, Krytyka.

Proszę o oddanie głosu w ankiecie i ew. uzasadnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anja01, ale "poszukiwany talent" to tylko jeden temat, a tu powstałby osobny dział :D

 

Ja np mogłabym założyć sobie temat o sobie, wrzucałabym zdjęcia, a wy byście mnie wychwalali, mi by roslo poczucie mojej niskiej wartości :D:D:D:D:D

 

no może trochę przesadzam, ale każdy ma coś czym chciałby sie pochwalić, np ktoś pisze wiersze, albo ktoś inny ładnie rysuje, albo ktoś robi paznokcie. A ktoś np chciałby się pochwalić nowym znaczkiem.

 

ps. śliczna ta owieczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"(..)ale każdy ma coś czym chciałby sie pochwalić, np ktoś pisze wiersze, albo ktoś inny ładnie rysuje, albo ktoś robi paznokcie. A ktoś np chciałby się pochwalić nowym znaczkiem. ."

 

ja bym mogła pochwalić się bałaganem..

jestem mistrzynią bałaganu!!

nikt nie doprowadzi w ciągu kilku dni do takiego "burdelu" jak ja mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×