Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cz mogę być chory na NN??


slack

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jeżeli sprawdzam zamknięte drzwi po 10 razy (czasami zdarza mi się wrócić 20m żeby sprawdzić jeszcze raz), lub zakręcam wodę strasznie mocno i sprawdzam to jeszcze kilka razy czy woda nie wylatuje (wydaje mi się że może się wylać), lub po wyjściu z domu dzwonię do brata żeby sprawdził czy abym na pewno zgasił światło (sam wcześniej sprawdzałem kilka razy czy włącznik jest do końca przekręcony...). Często uważam na łączenia płytek, robię tak że chodzę tylko po czerwonych kafelkach i tak dalej... Zdarza mi się też liczyć kroki, liście, kafelki, latarnie, drzewa itd. Czy to jest nerwica natręctw??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycholog lub psychiatra. a jak się czujesz w związku z tym że musisz to robić? bardzo jest ci z tym źle? bo jak na mój gust to to może być nn, ale nie wydaje mi się, żeby to było jakoś bardzo nasilone i myślę, że dałbyś radę się z tym uporać nawet sam. choć pewności nie mam, bo nie wiem, co w związku z tym odczuwasz i sam już musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie. A z tymi łączeniami płytek chodnikowych to się w końcu uspokójcie. chyba nie znam osoby, która by tego kiedyś nie robiła. albo liczenie krokow, czy cos w tym stylu. takie lekkie natrectwa to ma chyba kazdy czlowiek na swiecie i to nie jest choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×