Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRZEBA ZNALEŻĆ SIŁĘ I CEL ...


SYLA30

Rekomendowane odpowiedzi

TO Jest długa historia..ale napisze krótko..reszta w mojej książce,którą zamierzam wydać!!

zakompleksiona małolata,z domu alkoholików,ale cudownych,bo do dnia dzisiejszego pomimo znęcania się psychicznego są wspaniali..po związku z tyranem,który jako przyjaciel a póżniej ukochany wójek mojej starszej córki był wspaniały.....wziełam 6 kredytów na 150 tysięcy,piękny dom,wakacje,samochód,codziennie prezenty mu robiłam...a on szczęśliwy jak nigdy w życiu..byłam tą o której marzył...zaszłam w ciąże..i zaczął się horror...dziwka.....kurw....szarpanie..bicie..złamanie kręgosłupa..przyłapywanie na czacie itp....a ja wybaczyłabym wszystko...bo bałam się samotności....robiłąm wszystko żebyśmy byli szczęśliwi....a teraz...on odszedł..zostawił mnie i malutką córeczką dla tej o którą robiłam wojny a ON CIĄGLE POWTARZAŁ,ŻE JESTEM CHORA PSYCHICZNIE,,,,I TAK MIAŁ RACJĘ..JA TERAZ JESTEM POD STAŁĄ OBSERWACJĄ,BO MIAŁAM PRÓBĘ SAMOBÓJCZĄ...WŁAŚNIE IDĘ DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO..MUSZĘ I CHCĘ..POTRZEBUJĘ TEGO...A ON SIE ŚMIEJĘ....MAM 2 CUDOWNE CÓRECZKI..ZDROWE,MĄDRE..I WŁAŚNIE DLA NICH PODJĘŁAM LECZENIE!!!!!WIĘKSZOŚĆ SAMOTNYCH MATEK MA PROBLEM ZE SOBĄ,WIĘC BŁAGAM ZACZNIJCIE SIE LECZYĆ..TO NIE WSTYD..JA TAK MYŚLAŁAM I TROCHĘ PÓŻNO POMYŚLAŁAM..ALE NIE ZA PÓŻNO..SAMOTNOŚĆ JEST STRASZNA,ALE NIE DLA TYCH KOBIET KTÓRE MJĄ DZIECI..I POMIMO TEGO,ŻE BRAKUJE TEJ DRUGIEJ OSOBY,TRZEBA COŚ ZROBIĆ ZE SOBĄ BY MÓC BYĆ GOTOWYM DO STWORZENIA CUDOWNEJ RODZINY DLA SIEBIE I DZIECI...CZAS BY SPOJRZEĆ NA SIEBIE Z INNEJ STRONY A NIE POGŁĘBIAĆ SWOJE MYŚLI JAKA TO JA NIE JESTEM CHORA!!!!! W WALCE ZE SOBĄ I ZE SWOJĄ CHOROBĄ TRZEBA ZNALEŻĆ CEL!!!!! A NIE MA NIC WAŻNIEJSZEGO W ŻYCIU NIŻ WŁĄSNE DZIECI!!!! TAKA JESTEM MĄDRA..A SAMA MAM BARDZO DUŻE PROBLEMY ZE SOBĄ...ALE DOSZŁAM DO JEDNEGO WNIOSKU,ŻE NIE MIAŁABYM ŻADNEJ MOTYWACJI GDYBYM NIE MIAŁA SWOICH CUDOWNYCH,MĄDRYCH CÓRECZEK!!!A FACET JAK MA SIE ZNALEŻĆ TO SIĘ ZNAJDZIE!!! POZDRAWIAM WSZYSTKIE SAMOTNE MAMY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×