Skocz do zawartości
Nerwica.com

co to jest?? przeplatanka myśli ?? schiza?


astalavista

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od 2 lat choruję na nerwicę lękową. piszę na forum o nerwicy lękowej. to mój pierwszy post tutaj.

 

otóż miesiąc temu naczytałam się o Iwonie Wieczorek, godzinami siedziałam i czytałam o niej. zobaczyłam tam post, że jest gdzieś forum jak zabić człowieka. wyobraziłam sobie to..... i się zaczęło. pojawiły się natrętne myśli, że robię komuś krzywdę, że wbijam nóż w serce moim rozmówcom, siedziałam w pokoju, bo bałam się wyjść , wyobrażałam sobie jak robię coś mojemu tacie lub rodzeństwu.nerwica lękowa wróciła ze zdwojoną siła, bałam się strasznie. powrócił ucisk głowy, refluks, cała się trzęsłam, szum w ,głowie i ten straszny lęk...wybrałam się do psychiatry bo myślałam już że zwariowałam...kazała mi te myśli ignorować i powiem wam , że jest już lepiej..nadal ,,robi mi się ciepło jak widzę,, nóż,ale już nie jest tak strasznie jak wcześniej...

 

 

druga sprawa to moje myśli, nazywam to przeplatanką myśli...otóż, gdy nie mam jakiegoś zajęcia myślę jak jakiś świrus..raz prowadzę jakiś monolog, za chwilę obmyślam sobie np jak będzie wyglądać moja rozmowa z kimś i też ją przeprowadzam w myślach, za chwilę śpiewam jakąs piosenkę w myślach usłyszaną w radiu, za chwilę boje się jakiejś choroby psychicznej..za chwilę znów z kimś rozmawiam, pózniej mówię w myślach do siebie, zaraz znów śpiewam tą piosenkę...czy to jest normalne?>>

 

strasznie mnie to męczy, boję się, że to już jakaś choroba psychiczna....

 

mam też takie dziwne fazy rano i jak kładę się spać...wtedy moje myśli są inne. nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć , ale np wyobrażam sobie sytuacje ze mną, które nigdy nie miały miejsca,,,jakieś rozmowy z kimś , w ogóle nie na tewmat i nie dotyczące mojego życia, ale tak jakby mego życia dotyczyły...że się tak brzydko wyrażę o rzeczach ,,z dupy,,

 

boję się strasznie,.czy to nerwica natręctw? boje się ,że zacznę mówić sama do siebie, lub że już jestem chora na jakąś schizofrenię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak Ty,tez przeplatanka mysli,jak nie mam zajecia.Po prostu taka mamy osobowosc,ze chyba nasz mozg sie nudzi,jak nie ma nic do roboty.Wczoraj na przykład miałam mega doła dzisiaj juz lepiej sie czuje,nie wiem jak to jest.WSZYSTKO zalezy od nastroju w jakim sie obudze,chociaz ostatnio rano czuje sie gorzej niz wieczorem:)

wysłalam ci wiadomosci na priva zebys odezwała sie do mnie na gg,bo tu nie ma co gadac.,

Spokojnie masz nerwice natrectw pewnie połaczona z lękowa,a nie zadna schizofrenie.Jestes wszystie swiadoma co odczuwasz ,to swiadczy,ze masz nerwice natrectw i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×