Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niepokój, napięcie emocjonalne


koszatniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;) Mam pytanie do Wszystkich mających w/w uczucia... Jak sobie z nimi radzicie, czy macie jakies leki w zanadrzu którymi się wtedy ratujecie? Mnie napiecie i niepokój dopadają tylko w sytuacjach ktoych się boję, tak na co dzień jestem od nich wolna... Wiem że leki typu benzo uzależniają choć działają b. dobrze. Są jakieś inne leki, które nie uzalezniają a działaja na stany niepokoju?? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny jaki znam to Persen. Na mnie nie działa, mam bardzo silne stany lękowe. Ale jest też Sedam, ten leku uzależnia, ale jak się dowiedziałam ostatnio od mojego lekarza psychiatry, w małych dawka można go zażywać nawet przez rok i nie uzależni. On mnie bardzo uspakaja. A poza tym istnieją antydepresanty, które działają łagodząco na stany lękowe. Musisz wybrać się do psychiatry. Chyba, że twoje napięcie emocjonalne, nie jest tak duże, byś musiała korzystać z porady psychiatry. Wtedy możesz skorzystać z tabletek lub herbat ziołowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam odp.na pytanie (jak działa organizm,co się z nim dzieje i czy to przechodzi później),gdyż właśnie 2 tydzień nie biorę PAXTINU po rocznym leczeniu i mam stany niepokoju,wieczorem lęku ale staram się zapanować nad tym bez sympramolu...czy to normalne skutki odstawienia i czy zmaleją?Prosze o odpowiedź.Pozdrawiam :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekami trzeba uważać, łatwo można się uzależnić. Dlatego ja w czasie napięcia sięgam po krople rescue remedy albo rescue pastylki - te drugie są lepsze do stosowania w sytuacjach poza domem, bo jak wiadomo w przypadku kropli trzeba mieć przy sobie szklankę i jakąś wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Cos sie tyczy rekalci organizmu to sa generowne typowe hormony i zachowana fzjoloiczne dla relacji na zagrozenie.

Tez teraz zmnieszylem dawke seroksatu o polowe i rano zawsze mam napiecia, ktore ustepuja po poludniu. Licze na to

ze sie to popprawi bo to dopiero 11 dzien na polowce.

 

Mysle ze persen to moglbym wciagnac nosem i nic nie poczuc :).

 

Nie wiem co ci doradzic, dzisiaj mialem meganapiecie ale telewizja, koputer zajecie sie czyms odwircily od tego uwage i teraz jest juz

spoko.

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×