Skocz do zawartości
Nerwica.com

Raz się żyje :P


Alienated

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sympatycznym gościem niepozostającym aktualnie w żadnym, nakładającym na mnie jakieś szczególne zobowiązania związku z drugą osobą i myślę, że taki stan rzeczy w przyszłości chciałbym zachować ;). Chętnie nawiążę kontakt z równie sympatycznymi dziewczynami z okolic mojego miasta. -W grę wchodzi wymiana poglądów (dotycząca nie tylko tematyki z reguły poruszanej na tym forum) oraz ewentualność wspólnego spędzania części wolnego czasu, którym podczas weekendów na ogół dysponuję w nadmiarze ;). W celu uniknięcia potencjalnych nieporozumień, zaznaczam już na wstępie, że reprezentuję przedział wiekowy wykraczający nieco ponad średnią forum :P. No! ...W ogólnym zarysie to byłoby tyle :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, czyli preferujesz zasadę "dziewczyna ma jeździć za mną, a ja ją ewentualnie przyjmę" ? :P

Wcale niekoniecznie! Właściwie jest wprost przeciwnie i jeżeli sytuacja tego wymaga sam chętnie pofatyguję się ową dziewczynę odwiedzić ;). Tym bardziej, że ostatnimi czasy stosunkowo rzadko, głównie z braku odpowiedniej motywacji, wyrywam się poza dobrze sobie znane okolice...

A tak na marginesie, zaintrygował mnie ten fenderowski gryf w Twoim awatarze (???) ;).

 

[Dodane po edycji:]

 

A może to Washburn???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, Fenderek :) tworzę trochę na elektryku ( jedna z moich małych-dużych pasji)

 

Chwile wcześniej była w tym miejscu moja buźka ;)

 

Jeśli się pofatygujesz i jest w tym wzajemność, to już postać rzeczy zmienia :). A jeśli szukasz motywacji, mogę Ci jakiejś dostarczyć ;)

No! i to się nazywa konkretne podejście :D. Gdyby zaistniała taka potrzeba, zawsze możemy spróbować coś wspólnie ustalić i zobaczymy co z tego wyniknie ;). Co się tyczy gitar natomiast, również w przeszłości, że tak powiem, się o to otarłem. Była to moja wielka pasja. Niestety choroba uniemożliwiła mi kontynuowanie tych zainteresowań z wymiernymi rezultatami. Aktualnie posiadam w domu jeszcze trochę sprzętu, ale rzadko kiedy już po niego sięgam, choć bardzo chciałbym, aby było inaczej... A Ty możesz pochwalić się jakimiś konkretnymi osiągnięciami na tej płaszczyźnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

W grę wchodzi wymiana poglądów

To się teraz tak nazywa :)

Powodzenia ,jesteś fajny gość i znajdziesz kogoś do pogaduch ...a może i ja się ośmielę przy Tobie :)

:great::uklon:

Hmmm... wymiana poglądów to... wymiana poglądów. Od czegoś przecież wypada zacząć ;). Dopiero w kolejnym punkcie wspominam o ewentualności wspólnego spędzania czasu i tutaj już możemy pokusić się o bardziej swobodną interpretację, choć również wcale niekoniecznie ;). Swoją drogą brokenwing, jeżeli sam odczuwasz potrzebę znalezienia sobie miłego towarzystwa, nawiązania bliższych znajomości etc, nie krępowałbym się na Twoim miejscu. Ostatecznie co masz do stracenia ;).

 

[Dodane po edycji:]

 

67 lat, I kneeeeeeeeeeeeeeeeeeeew it! :P

Doxy! Nie tak przy wszystkich bo się wyda i siara będzie ;).

Alienated, powiedzieć Ci mogę wiele rzeczy, ale może nie tak publicznie :)

W takim razie zapraszam na PW. Czuję, że mamy szansę się dogadać ;). Ja tymczasem powoli się zbieram. Od jutra czeka mnie kolejny pracowity tydzień, ale co tam... dam radę :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, świetnie napisany anons. ;) Inteligentnie i z poczuciem humoru, kurde ja odpadłam wiekowo, ale dołączam się do zapoznania wirtualnie-forumowego. :mrgreen:

MOCca, dzięki za miłe słowo ;). No jest dokładnie tak, jak kilka dni temu sam napisałem i pozwolę sobie się jeszcze raz powtórzyć. Szkoda, że ze względu na różnicę wieku zmuszony jestem większość kontaktów potraktować w sposób nieco bardziej swobodny niż byłoby to potencjalnie możliwe bez niej... Swoją drogą, nie miałem za bardzo okazji prześledzić Twoich wcześniejszych wpisów na forum i właściwie też nie miałbym nic przeciwko temu, aby się czegoś więcej na Twój temat dowiedzieć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, a moje posty to taka mieszanina lepiej nie nadwyrężać oka. ;) Wiem, że to forum daje dużo ciepła i bardzo łączy, dlatego należy wybierać, więc to naturalne potraktowanie nas młodzików bardziej swobodnie. Kobitki nie marnujcie czasu, bo tu bardzo sypatyczny pan czeka. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×