Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poznam chłopaka


Jula18

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że mam już swoje lata i większość dziewczyn z tego forum zmuszony jestem sobie, że tak napiszę, darować ;).

z"najdzies zte jedyna uwierz mi ja ci to mowie trzeba chciec nie mozna przeciez wszystkiego naraz miec" tak tez ja wnioskuje duzo kobiet mialem mam 25 lat i dzis jestem sam i jest mi dobrze choc czesem b.smutno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jula,

może napisz coś więcej o sobie, o swojej NN ?

 

pozdrawiam Cię serdecznie :papa:

 

Dziękuję za pozdrowienia :)

NN mam od ok. 13 roku życia. Miałam przeróżne objawy: przymusowe mycie rąk, patrzenie się na coś, nie przekraczanie linii płytek itp itd. Teraz jest lepiej. Brak mi też swojego celu i sensu życia. Miałam wiele razy myśli samobójcze. Teraz jak to piszę, czuję się ok. Ale nie wiem na jak długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN mam od ok. 13 roku życia. Miałam przeróżne objawy: przymusowe mycie rąk, patrzenie się na coś, nie przekraczanie linii płytek itp itd. Teraz jest lepiej. Brak mi też swojego celu i sensu życia. Miałam wiele razy myśli samobójcze. Teraz jak to piszę, czuję się ok. Ale nie wiem na jak długo...

Myślę, że jak trochę pobędziesz tu na forum, to zauważysz, że wiele osób miało lub nadal ma podobne jak Ty problemy... :-|

Na pewno warto utrzymywać z ludźmi kontakt, choćby poprzez forum, bo nie będziesz czuła, że jesteś z tym sama,

razem łatwiej jest przetrwać trudne chwile ... :great:

napisałem Ci coś na PW, trzymaj się :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×