Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konflikt z matką..


ksiezycowa ola

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie:( moja mama potrafi tylko mi rozkazywać zrób to zrób tamto, posprzątaj to i tamto oraz ZAKAZYWAĆ i DAWAĆ KARY. Ciagle sie klocimy o cos dzis np nie pozwala mi pojechac na koncert ulubionego zespolu jeszcze gdyby to byl jakis woodstock.. nie to koncert plenerowy. Mam 18 lat i mysle ze to jest przesada z jej strony.. tak wiem nadurzylam jej zaufania ale od pewnego czasu przychodze punktualnie i nie pije alkoholu. Ona i tak wie lepiej i nie moze mnie tam puscic bo sie spoznie pewnie a jak nie to to pewnie cos sie stanie itd.. klocimy sie o wsszystko.. wydaje mi sie ze ona nie ma nic ciekawego do roboty tylko rzadzenie mna i rozkazywanie oraz pilnowanie mnie. Mam tylko jednego brata mowie mamie zeby zajela sie nim a nie ciagle mnie pilnowala bo za rok wyprowadzam sie i ide na studia. Ona potrafi tylko powtarzac ze to nic nie zmieni i to ze mam 18 lat tez nic nie zmienia bo dalej jestem smarkata, a ze tak powiem g... wie o zyciu bo po tym co ja przechodzilam powinnam sie leczyc dzisiaj a jakos sie trzymam. Moja mama chodzi do terapeuty i czasami bierze jakies leki na depresje i nerwice.. ja przez nia tez przechodze to pieklo:(( pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×