Skocz do zawartości
Nerwica.com

co dolega mojemu koledze?


jann45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj bliski kolega ,30 lat ma od ok 10 lat chodzi po psychiatrach bo jest bardzo pobudzony , niespokojny ,nie moze spac, jescma lęki,moze nie spac 3 dni pod rzad , chodzi jak nakrecony,, ma stan pogoraczkowy wciaz 37,2 ok,, na zmiane goraco lub zimno, mu jest chodz skore ma wciaz goraca tylko dlonie i stopy lodowate,,wypadaja mu wlosy, siwieje szybko,ma nadkwasote i refluks , ,wymiotuje zołcia,ma zaparcia ,nie dzialaja na niego srodki przeczyszczajace ,strzelaja mu stawy , a sciegna mi sie nadrywaja ,

lekarze zazwyczaj faszeruja go albo inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny , lub uspokajaczami typu pernazyna , po ktorych jest albo bardziej pobudzony i niespokojny albo przymulony jak trup,

on sam mowi ze najbardziej mu pomaga jego wlasna kuracja czyli duze dawki kofeiny i tyrozyny czy innych pobudzaczy , ale bez johambiny bo po niej ma wieksze lęki,, wówcaas w dzien dziala na wysokich obrotach ale umysl ma spokojny i dobry nastrj, a wieczorem gdy srodki przestaja dzialac jest tez spokojny i zrelaksowany, ma apetyt i spi jak dziecko,, wszystkie badania ma w normie , oprocz niskiego testosteronu 12mnol, przy normie od 9 do 38mnol/l , i bardzo wysokiej noraadrenaliny-7 krotnie przekroczona norma!! i adrenaliny 2 krotnie przekroczona, o dziwo kofeina podbija jescze bardziej te katecholaminy!!

co mu dolega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Piszesz , ze kolega jest pobudzony , a jednoczesnie pakuje w siebie duże dawki kofeiny...To dziwne , bo kofeina nas nakreca.Przyznam szczerze, że nie rozumiem.Odstawilabym kofeinę i inne pobudzacze, i zobaczylabym co będzie.Co lekarze mowią na wysokie poziomy hormonow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki chodziło omnie

badania sa oki , oprocz podniesionej 7 krtotnie powyzej normy noradrenaliny i 2 krotnie podniesdionej adrenaliny,, i co ciekawe uspokaja mnie tzn nie jestem senny itp ale czuje sie spokojny psych ,mam lepszy humor i tlumi to leki, tyrozyna z kofeina i wapń!!, dzieki temu jakbym wypalal lek , obrzeki i koniec koncow lepiej mi sie spi,, natomiast niepokoj sie nasila po magnezie i omega 3 kwasach,omega 3 blokuje noradrenaline , a mi pomaga jak widac noradrenalina, to dziwne wiem bo wszystkich magnez i omega 3 relaksuje , i uspokaja nie tez troche testosteron bo mam jego niedobor od dziecka , wszystko psuje tez tzw refluks zólciowy i zaparcia . bol stawów i strzelanie sciagien,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×