Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spełniamy Marzenie Maćka?


Anar

Rekomendowane odpowiedzi

mój znajomy bierze udział w konkursie jednak jego przeciwnik finałowy posiada analityka od facebooka i mimo walki dzielnej to jednak prowadzi w głosach 4500:4300.. a oto Jego krótki list do znajomych.

 

"Jestem w wielkim finale konkursu na Reklamówkę Hondy CR-Z

Finał zostanie rozstrzygnięty poprzez głosy na Facebooku.

Można głosować codziennie!

 

http://apps.facebook.com/cr-z_zone/default/maciek

 

Głosowanie trwa tylko 8 dni. Sprawa jest naprawdę poważna!

Wielki szacun w branży + nowa hybrydowa honda cr-z do zgarnięcia ! ! ! Jest szansa 1 do 3 , to nie żadna loteria ;) tylko poważny kontest dla młodych filmowców.

Pozdrówki, Maciek !"

 

 

 

 

jeśli ktoś ma ochote zobaczyc jak Maciek się stara to zapraszam do obejrzenia jego filmu na vimeo gdzie udaje siebie porwanego przez Terrorystów :)

 

 

 

 

z kart wyszło że przegra... no ale cóż zawsze mozna wierzyc ze coś sie odmieni? ;)

 

/// mam jak dobrze widzę tylko 2 posty ale to dlatego, że ja tutaj praktycznie tylko czytam forum aniżeli piszę - a żeby nie było że jestem tutaj tylko na sekundę to proszę zobaczyc na moj pierwszy temat zalożony na tym forum...

 

 

przepraszam z góry za literówki... nie spałem od 48h więc mogłem jakieś błędy powyczyniać :/

 

 

----- Pozdrawiam : ) jest to dział offtopic więc wydaje mi sie ze nic się dzieje strasznego jesli pokazuje to ludziom co się dzieje na facebooku? nie namawiam też na sile nikogo do glosowania - jesli chce na przeciwnika zagłosowac to prosze bardzo - demokracja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×