Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadciśnienie a nerwica


Nicole19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. mam takie pytanie dotyczące nadciśnienia powiązanego z nerwicą ..

Ostatnio bylam u lekarza i stwierdzil u mnie nadcisnienie .. zawsze mialam niskie cisnienie az za niskie a teraz takie coś.

Czy to moze byc przyczyna duzego stresu i nerwów?

Prosze o odpowiedz lub wasze doswiadczenie z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie podwyższone CZASAMI do 130/90, można jeszcze interpretować jako wynik stresu, ale kiedy utrzymuje się ono STALE powyżej tych wartości trzeba się już leczyć i nerwica ma już z tym niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od jakiegos czasu cisnienie wysokie tzn 140-145/90-95 i wysoki puls ale z pulsem to u mnie normalne. Mam zamiar zrobic kompleksowe badania i zobaczymy co wyjdzie, boje sie ze bede musial brac jeszcze jakies dodatkowe leki ktore mnie calkowicie otępią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biore leków na ciśnienie... Jak pytałem się na pogotowiu czy to nie za wysokie... to mi powiedzieli że za wysokie to jest 200/130 :)

 

Aż z ciekawości zmierzyłem sobie teraz.... i mam 129/77 i puls 83 także już spadło ;) Ale na początku jak odstawiłem alko to mi się chwilę tak utrzymywało w okolicach 150/90 Widocznie przy odstawianiu alko tak jest jak zresztą jedna pani doktor mi powiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam u lekarza ostatnio to mialam 143/108 to jest wysokie .. ale to jest niemozliwe ze nagle cierpie na nadcisnienie skoro z 2 miechy temu mialam takie niskie cisnienie ze sie slanialam na nogach z tego co pamietam to odwrotnie mialam 108/77 i taka zdechła byłam i nagle ide i ma Pani nadcisnienie .. prosze przyjsc po leki na nadcisnienie .. haha nie chce sie bez sensu faszerowac .. jezeli to z nerwow ..

a lekarz powiedzial .. moze trochę ale to dziedziczne niby .. ciekawe skoro nikt nie ma wysokiego cisnienia ..

mama ostatnio moze .. poza tym czasami mam wysokie i glowa mnie boli z tylu ale to czasami ..

nie pojmuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×