Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja, introwersja...


artur88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wiele problemow, aktualnie najbardziej mi przeszkadza, o ile dobrze rozumiem znaczenie tego slowa, to iz jestem introwertykiem, boje sie wychodzic z domu do innych ludzi, obawiam sie ze ktos mnie moze na ulicy zaczepic i zapytac o cos, boje sie jakiegokolwiek kontaktu z ludzmi, od paru dni boli mnie zab i wlasnie to mnie zachecilo do napisania o moim problemie poniewaz boje sie isc do dentysty. Wiec domyslajac sie ze pomimo bolu wole cierpiec niz isc i zalatwic sprawe, raczej radzenie abym szedl do psychologa nie jest dobra rada, tzn. chyba jest ale nie sadze abym sie przelamal i tego dokonal. Wiec ogolnie chodzi mi o to ze moze znalazl by sie jakis domowy sposob radzenia sobie z lekiem, nie mam pojecia co to moglo by byc ale chetnie przyjme jakies rady.

 

Wlasciwie z domu wychodze jedynie do pracy, gdyz jest to konieczne bo za cos trzeba zyc, daje sie w niej wykozystywac robiac rzeczy ktore nie naleza do moich obowiazkow i boje sie zaprotestowac, staram sie nie nawiazywac jakiegokolwiek kontaktu z ludzmi.

 

Zakupy zawsze robie przez internet, przez pewien okres wpadlem na pomysl zeby zawsze nosic sluchawki i sluchac muzyki, myslalem ze ludzie po prostu sobie odpuszcza jakies zaczepki (pytanie o godzine itp.) widzac ze mam w uszach sluchawki ale raczej to sie nie sprawdza.

 

Ogolnie poza moim wyzej wymienionym problemem mam tez inne, czesto mam "depresje", badz zalamania nastroju bo az tak zle aby to byla depresja to moze i nie jest, chociaz nie wiem. Prawie caly czas jestem zmeczony i chce mi sie spac, czasem godzine po wstaniu mam ochote na sen, nie sypiam za duzo, za malo tez nie, czasem zdaza sie 4 godziny, czasem 8, roznie bywa, ale nie mam problemow ze snem i spie az sie obudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×