Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy ja mam depresje?? bo juz sam nie wiem.


zagubiony83

Rekomendowane odpowiedzi

witam to juz 3 temat od mojej osoby bo nie wiem juz co mam robic zaczynam sie wachac czy lecze dobra chorobe bo nie pomagaja mi leki , wrecz gorzej sie czuje jak je jem podam wam moje odczucie jak sie czuje prosze o wasza opinie czy to faktycznie jest depresja oto moje objawy w skrocie pisze co czuje :

-czuje taka blokade jakby na oczach tzn brak w nich jakby sil , jakby bol w nich jakbyn nie spal pare dni i byl zablokowany na zycie ciagle jakby przygnebienie w nich..

-straszne problemu ze snem spie nieraz po 2-3h przez okres pary tyg nawet tak spie potem 1-2 dni pospie z 5 i znowu seria nie spania , sex raz na 2-3 tyg co wczesniej nie bylo do pomyslenia...!!

-bardzo nerwowy i pesymistycznie nastawiony do tego ze kiedys z tego wyjde choc nie wiem co mi jest tak naprawde

-zamulony jakby ciagle , otepiony brak sil , nic mnie nie cieszy bo tak sie zle czuje

-te mysli ze nigdy z tego nie wyjde daja mi do myslenia o samobojstwie nie dlatego ze nie chce mi sie zyc wrecz przeciwnie ja chce bardzo zyc ale nie moge jestem jak mowilem taki zablokowany jakby moje oczy cierpialy i zamulaly

-czasami nie czuje wrecz siebie nie wiem co jest...patrze w lustro i dziwnie mi jest..

 

czy to jest depresja ma ktos podobnie??

 

[Dodane po edycji:]

 

prosze o wasze opinie bo juz nie wiem co robic tak zyc dalej sie nie da..

 

[Dodane po edycji:]

 

nikt nic nie doradzi/? ;/

 

[Dodane po edycji:]

 

nie umiem sie cieszyc ciagle czuje przygnebienie smutek i bol w sobie w moich oczach , tak zle sie czuje ze kazda czynnosc sprawia mi cierpienie , to takie fatalne uczucie ze tylko mysle o tym co mi jest i jak sie od tego uwolnic , mam problemy ze spaniem w zasadzie to nic nie moge robic doslowanie nic... czuje ciagle zamulenie otepienie jak bym ciagle byl maxymaslnie wyczerpany , jednym zdaniem czuje sie zablokowany na zycie... cierpienie przyslania mi zycie i czuje sie jakbym nie byl soba tak to moge opisac.. czy to depresja chyba tak i to bardzo powazna bo czasami czuje sie jak wariat i mysle zeby sie zabic i tego nie czuc...

 

[Dodane po edycji:]

 

prosze o rady co mi dolega czy to depresja ?? doradzi ktos cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.U mnie , w taki wlaśnie sposób zaczęla sie depresja...Nie piszesz, czy byłeś u lekarza.Na poczatek , odwiedz lekarza ogólnego(interniste) , trzebaby zrobić kilka podstawowych badań.Jeśli wszystko będzi ok ( a jestem pewna , że tak) to koniecznie idz do psychiatry.Rozpocznij leczenie.I nie radzę czekać.Bo im pózniej zaczynamy leczenie , tym jest trudniejsze i dluższe.Niestety.Pozdrawiam Cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się podobnie zaczynało później jest tylko gorzej żałuję że wcześniej nie zacząłem działać nawet nie wiedziałem co mi dolega dopóki nie trafiłem na to forum ;) nie wiedziałem że psychiatra leczy takie rzeczy bo jak ktoś nie był u psychiatry to jak większość trzyma się tego stereotypu że świry chodzą tylko pierwsze spotkanie trząsłem się i bałem ale na drugim już było luźniej nie byłem spięty opowiedziałem na spokojnie jak się czuję itp dostałem leki biorę już od 9 dni a za dwa tygodnie mam umówioną następną wizytę a antydepresanty działają od min od 3 tygodni myślę że do spotkania poczuję działanie leków a już sama świadomość że je biorę poprawia moje samopoczucie że wziąłem się za siebie i będzie wszystko dobrze tylko że zanim zacząłem brać leki czas szybko mijał a odkąd wziąłem pierwszą tabletkę to czas się dłuży i dłuży nie mogąc się doczekać efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×