Skocz do zawartości
Nerwica.com

powtarzanie w myślach


astalavista

Rekomendowane odpowiedzi

znów muszę założyć nowy temat..... bo jakoś nie chcecie mi pomóc;p

 

 

kurde zastanawiam się czy to normalne...powtarzanie w myślach tego co ktoś do was mówi...mam tak i im więcej o tym myślę tym bardziej mnie to męczy. muszę tak jakby powtórzyć sobie w myślach to co ktoś do mnie mówi i to przetworzyć. nie chłonę informacji jak normalny człowiek...oczywiście oprócz tego mam męczące myśli o różnej tematyce, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

 

czy ktoś też z was ma takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie,szczególnie jak ktoś tłumaczy mi coś w miarę ważnego nauczyciel,trener.

Nieraz nie rozumiem co ludzie do mnie mówią,mimo że ich wypowiedzi nie są jakoś mocno skomplikowane to muszę

powtarzać w myślach i analizować jak jakiś szyfr by zrozumieć sens :mhm:

 

Co do natrętnych myśli to też tak mam,jestem dość samotnym człowiekiem więc nie mam jak się dzielić z innymi tym co mam w głowie.Chyba to jest jedna z przyczyn moich lekkich problemów z głową ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak czasem mam... np. jak czasem oglądam jakiś film... też sobie powtarzam ostatnie zdanie w myślach, a czasem jak czytam to też muszę przeczytać jeszcze raz ostatnie zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów muszę założyć nowy temat..... bo jakoś nie chcecie mi pomóc;p

 

 

kurde zastanawiam się czy to normalne...powtarzanie w myślach tego co ktoś do was mówi...mam tak i im więcej o tym myślę tym bardziej mnie to męczy. muszę tak jakby powtórzyć sobie w myślach to co ktoś do mnie mówi i to przetworzyć. nie chłonę informacji jak normalny człowiek...oczywiście oprócz tego mam męczące myśli o różnej tematyce, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

 

czy ktoś też z was ma takie coś?

 

Też tak mam..

mówi ktoś coś do mnie- ja to w głowie ponownie odtwarzam bardzo często.

Tak samo jak coś gdzieś usłyszę w TV, Radiu, na ulicy..

Czasami równie upierdliwe jest powtarzanie milion razy w głowie jednego zdania,które gdzieś tam się zasłyszało.

Niby wiem,że to chore,tak sobie coś powtarzać...ale nie umiem przestać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×