Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powitanie


Edzia22

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, tu Edyta, jestem nowa.

Może zacznę od napisanie o sobie kilku słów.Jestem alkoholiczką. Mam 22 lata i piłam przez 4 lata alkohol. Picie alkoholu spowodowało u mnie to, że byłam 2 razy z Rybniku w Szpitalu dla nerwowo chorych. Mam stwierdzone zaburzenia osobowości i zespół zależności alkoholowej. Byłam w Gorzycach na terapii podstawowej i nawrotach.

Leczyłam się 4 lata w PZP W Jastrzębiu Zdroju, gdzie mieszkam, brałam leki, kilka razy sama je odstawiałam i sama do nich wracałam. Od jakiegoś czasu czuje się źle psychicznie. Jestem bardziej nerwowa niż zwykle, jak coś robię to na siłę, mam problemy z koncentracją i pamięcią. Rzeczy które lubię robić, czyli jazda rowerem, czytanie książek i słuchanie muzyki nie sprawiają mi żadnej przyjemności. Często wybucham płaczem, zamykam się w sobie. Towarzyszą mi takie uczucia jak: lęk (boję się jeździć rowerem na dół, jeździć autem a nawet jak szłam z ulotkami żeby je rozdawać), ból w klatce piersiowej, przyśpieszone bicie serca, zwiększony apetyt, zawroty i bóle głowy, huśtawki nastroju, napięcie, senność i zmęczenie. Brakuje mi też motywacji do szukania pracy.

Nie wiem czy dobrze zrobiłam zapisując się do psychiatry, nieraz już sama nie wiem z czym złe samopoczucie psychiczne kojarzyć. Wg kilku moich znajomych mam już początki depresji.

Jak na razie wspieram się doxepinem 10, chociaż dobrze śpię.

Napiszcie co o tym myślicie

Jak na razie wspieram się doxepinem 10, chociaż dobrze śpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×