Skocz do zawartości
Nerwica.com

co to moze byc?


warlock

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewien problem, nie wiem wydaje mi sie ze chyba cos nie tak z moja glowa.

 

duzo mysle, strasznie duzo. wyobrazam sobie sytuacje i zdarzenia, czesto w tych marzeniach jestem najlepszy, a conajmniej nieprzecietny, np jestem pilkarzem ktory zdobywa zwyciezkiego gola dla swojej druzyny, albo wygrywam bojke z jakims typem itd itp, nawet mi sie zdarzalo myslec ze jestem kierowca wyscigowym i wygrywam wyscig albo rycerzem zwyciezajacym bitwe. wiem ze to strasznie glupie wszystko ale chyba musze w koncu zapytac o rade. co ciekawe : PODCZAS TYCH MYSLI MAM KONIECZNOSC , KTOREJ NAWET NIE MA MOWY OPANOWAC, POTRZASNAC REKA LUB NOGAMI ALBO GLOWA.

 

mam tez inne mysli, np wyobrazam sobie swoja smierc, albo wypadek w ktorym zostaje inwalida i wyobrazam sobie reakcje innych ludzi na to, jak mi wspolczuja placza itd, co ciekawe : Z KOLEI PODCZAS TYCH AUTODESTRUKCYJNYCH MYSLI NIE MAM KONIECZNOSCI WYKONYWANIA GWALTOWNYCH RUCHOW.

 

co moge dodac - problem zaczal sie hmm, byl ze mna od zawsze, odkad pamietam, mysli autodestrukcyjne doszly poniej- jakies trzy lata temu. DZIEJE SIE TO GDY JESTEM SAM, przy ludziach umiem sie powstrzymac, chociaz zdarza mi sie marzyc np podczas jazdy autobusem.

 

mysli sa do zniesienia - NAJGORSZA JEST POTRZEBA NAGLYCH GWALTOWNYCH RUCHOW, nie umiem sie przed nimi powstrzymac, chocbym bardzo chcial.

 

doradzcie

 

ps nie mam omamów, nie slysze glosow ani nic z tych rzeczy, od niedawna mam depresje, ale to sie pojawilo na dlugo po tym co opisalem

 

[Dodane po edycji:]

 

aha dodam że ciągle mi sie trzęsa ręce, rozumiecie co mam na myśli. sory za duble posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×