Skocz do zawartości
Nerwica.com

Taki los...


Dezyda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam sily,zabraklo mi jej chyba,w ktoryms tam momencie. Jestem daleko od przyjaciol,dlatego musialam sie wyzalic tutaj. Znalam 3 facetow. Z jednym bylam 2 lata, z drugim spotkalam sie pol roku, trzeciego poznalam niedawno. Od zawsze przyciagalam do siebie mezczyzn, z "ciekawa" historia. A teraz udalo mi sie poznac kogos dobrego,wspanialego,cudownego,innego od tych wczesniejszych,ale los musial sie na mnie zemscic,albo pokazac,ze nie zasluguje na nic dobrego,a moje miejsce jest przy kolejnym Cha*ie. Pol roku znajomosci przy boku manipulanta i strasznego msciciela,odbija sie do dzis,do teraz. Dlaczego musi mi burzyc bajke,ktora sama napisalam... Nie chce juz walczyc,prosic i przekonywac kolejnego faceta,ze jestem wporzadku. Mysle,ze jezeli ten terazniejszy nie zrozumie,jezeli poslucha manipulanta,a nie mnie,to nie warto bylo w ogole pokazywa sie z dobrej strony. Jeju czemu tak musze miec w zyciu?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju czemu tak musze miec w zyciu?...

 

Daj spokój ,to nie twoja wina ,tak po prostu się układa .Rzadko mamy na to wpływ .Chemia początkowego zauroczenia ...tak nas oszołamia ,że w kubie rozpruwaczu potrafimy dostrzec misia Puchatka .

 

Jak facet o którym piszesz ,ze jest taki inny ,fajny ,cudowny ...no coś w tym jest. Moze opowiedz mu calom historie bez ubarwiania i zatajania . Może faktycznie jest inny i fajny Czego Ci życzę

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju czemu tak musze miec w zyciu?...

 

 

Przyzwyczajaj się do tego, że życie to takie wredne skurwy....two, które w najmniej oczekiwanym momencie da ci takiego kopa (negatywnego), że ledwo się pozbierasz.

Ale i czasem życie potrafi być dobre, przyjemne i szczęśliwe - jakie będzie zależy tylko od ciebie. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×