Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZALEPLON (Morfeo)


Gość Wujek_Dobra_Rada

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wczoraj ten lek. Jest to lek tylko nasenny. Ogólnie jest to lek nie benzodiazepinowy o działaniu podobnym do benzodiazepin. Działa bardzo krótko nasennie. Działanie będzie bardzo podobne do Zolpidemu (Stilnox, Zolpic itd... ). Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem?

 

[Dodane po edycji:]

 

Wczoraj przetestowałem ten lek. Jako nasennik bardzo dobry. Na mnie zadziałał jak taki mega zamulacz, po czym prawie padłem na łóżko.

Plusem jest to, że działa bardzo krótko, więc jak w moim przypadku gdy już zasnę to nie mam problemów z przebudzeniem w nocy. Plusem jest to, że dla osób które mają problemy z nadużywaniem leków takich jak Stilnox, Zolpic itd... do celów poza medycznych, lek ten nie powoduje żadnych halucynacji, czy efektów poprawienia humoru. Ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Morfeo, jest na tej samej substancji czynnej. Biorę go dziś pierwszy raz i po 10 minutach buja mnie tak, że to zdanie mi zajmuje bardzo dużo czasu. Płyywaaaam i ekran płyyywa. Lubię takie :mrgreen:

 

O, a teraz wszystko pływa w inną stronę.ciężko się pisże. stół drepcze i odchyla się pod kątem, mimo to jest przyjemnie.

 

Idę sprawdzić jak papierosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam Morfeo, jest na tej samej substancji czynnej. Biorę go dziś pierwszy raz i po 10 minutach buja mnie tak, że to zdanie mi zajmuje bardzo dużo czasu. Płyywaaaam i ekran płyyywa. Lubię takie :mrgreen:

 

O, a teraz wszystko pływa w inną stronę.ciężko się pisże. stół drepcze i odchyla się pod kątem, mimo to jest przyjemnie.

 

Idę sprawdzić jak papierosem.

 

u mnie nie było tak fajnie po tym :shock: czułam tylko zwyczajne zamulenie, senność,a po trzecim razie w ogóle już nie zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Doświadczony, jeśli już używamy tych kretyńskich określeń

Aż mi się ciśnie tylko jedno, Pani ... .Ale wracając do leku. Na mnie zadziałał inaczej.

Kobieto, gdy ktoś żarł benzo na tony, to może sobie z góry darować ten lek.

Coś więcej wyjaśnić? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mój lekarz prowadził mnie bardzo długo na benzo nie doraźnie, tylko codziennie, ale na szczęście jakimś cudem nie miałam żadnych objawów uzależnienia po odstawieniu. Nie oszalałam (haha, nomen omen), nie będę się licytować. Ale przyjęcie do wiadomości, że różne organizmy reagują inaczej nie kosztuje chyba wiele wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam psychiatra przepisał mi mirtagen. Co o nim sadzicie. Czy nie wpłynie negatywnie na moje libido? Czy nie wpłynie negatywnie na poziom moich hormonow tak jak na przykład sulpiryd, przez który miałem duze problemy z poziomem prolaktyny? Czy mirtagen zwiększa produkcję dopaminy?

 

Pozdrawiam i liczę na specjalistyczną odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bob2211, nie ten wątek :szukam:

 

-- 13 sty 2012, 13:17 --

 

jedyne co mi się podobało w selofenie to te kapsułki, takie ładne różowo-niebieskie :105: do tego miałam problem z dostaniem go w aptece...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych, co konsumowali wszystkie "zetki" - czy po zaleplonie występuje efekt odurzający jak po zolpidemie, oraz tak paskudny kapeć w ryju jak po zopiklonie? Nie pytam o działanie nasenne, to, który działał najsilniej - chciałbym tylko porównać skutki uboczne wszystkich trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×