Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak pisałem na początku


Gość brokenwing

Rekomendowane odpowiedzi

No widzicie , ... :( ehhh rozsypałem się ,a bylem przekonany ,że wpadnę tu raz na miesiąc napisze coś i będzie good.

niestety piątek jak i dzień dzisiejszy dal mi koszmarnie w dupę ( agein) . Nadal jest mi potrzebne takie miejsce jak to forum. Tacy ludzie jak Wy .

Po co szukać innego to miejsce jest bardzo dobre ,wiec jeszcze Wam zamarudzę kilka tygodni lub miesięcy .

 

Nie jestem zachwycony ..moją słabością .Oj nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, wiesz jeśli doprowadza się do takiego stanu ,że z nerwów zagryza się zęby tak silnie ...że pęka górna jedynka ,to chyba oznacza .Ze całkowita samotność nie jest wskazana ,nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę z tego przynajmniej, a to jest podstawa do dalszej walki. Wiele osób zazwyczaj szuka dla siebie wytłumaczenia i dalej brną w ślepą uliczkę :? Nie oczerniaj się, nie bądz dla siebie katem, bo praca nad zaburzeniami jest cholernie ciężką pracą , naznaczoną wieloma porażkami. Każdy człowiek może z tego wyjść, ale to najsilniejsi wygrywają. I każdy może być najsilniejszy. A to forum wcale nie jest złe :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja np. wierzę w to, że jestem z tych najsilniejszych :pirate: Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Górna jedynka ci pękła na poważnie czy to była taka przenośnia? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem na początku

 

Hmm.. czyli gdzie?

Bo przyznam, że bardzo chciałabym Cię poznać.. poszukam jeszcze.. może znajdę..

Dziękuję że się wczoraj tak udzielałeś po moich postach..

 

Zastanawiam się czemu tak nagle zrobiłeś mi się tak bliski a Ty po prostu jesteś miły..

No i choć to cholernie egoistyczne z mojej strony, cieszę się, że wróciłeś, że mogłam się z Tobą zaznajomić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×