Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć nerwuski


martinka2403

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

mam 27 lat i od 6,5 roku walczę z nerwicą

zaczynałam od depresji połączonej a agresją,potem przyszły lęki,wszystkie mozliwe objawy somatyczne,przeszłam,przezyłam

zawsze sie bałam,że padnę gdzies i przez te 6 lat nigdy nie zemdlałam ;) wiec przestałam sie martwic,doszłam do etapu jak padnę to trudno,to sie podniosę,ludzie mają gorzej naprawde,chorują na straszne rzeczy i wiedzą ,że nia ma dla nich ratunku to jest tragedia a my jak sobie uświadomimy już,że to tylko i aż nerwica-bo w końcu jest cholernie uciążliwa,to przestaniemy sie przejmować sobą,swoimi zawrotami,uciskami itd.byłam na terapiach indywidualnych,grupowych,biorę leki teraz zostały zmienione,rozpoczynam studia i troszkę się denerwuję i właśnie moja główka to wykorzystujhe,pojawiają się lęki,panika może to wina nowych leków zobaczę co powie lekarz,mam jednego od 6 lat,wyprowadził mnie z takiego stanu,że gdyby nie on to dziś by mnie nie było na tym świecie :hide: a w między czasie zostałam mamą-mam 4 letniego synka,pracowałam,studiowałam,wyszłąm za mąż a więc jakoś żyje,ale powiem,że oparcia w mężu to nie mam bo on nie rozumie jak to facet :bezradny: wiem,że na niego w tej kwestii nie mogę liczyć,ale musiałam się tego nauczyć,radzenia sobie samej i jeszcze dziecko ale co tam wszysko można zrobić,ja nie wierzę w takie gadanie otrząśnij się,myśl pozytywnie to ci pomoże nerwica to cos bardziej skomplikowanego,to pewne procesy zachodzące w mózgu wiem ze studiów ;) ale grunt to się nie poddawać i rozmawiać jak ma się z kim o problemach i otym co nas boli,co się z nami dzieje,ja mam metode,że płaczę ,wyrzucam z siebie wszystko i potem mi lżej,ale tez bywa ciężko i to bardzo...pozdrawiam wszystkich nerwusów i z chęcia porozmawiam,poradze i sama się wspomogę..Martusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×