Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa myślowie na temat wyglądu męża


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE !!!MOŻE MACIE TAKI PROBLEM JAK JA!!!OTÓŻ OKOŁO TRZECH MIESIĘCY MAM MYŚLI NATRETNE O SWOIM MĘŻU,A ZACZEŁO SIĘ TO PRZED ŚLUBEM.JAK JESTEM Z NIM PRZYGLĄDAM SIĘ JEMU I DZIWNIĘ SIĘ CZUJĘ JAKIŚ DZIWNY NIEPOKÓJ MNIE BIERZE ,TRUDNO OKREŚLIĆ!!!!!JESTEM Z NIM OKOŁO 5 LAT,JEST CZUŁY,OPIEKUŃCZY,KOCHA MNIE,NO IDEAŁ MĘŻA, I NIGDY TAKIEGO CZEGOŚ NIE MIAŁAM W STOSUNKU DO NIEGO.ANALIZUJE W GŁOWIE CZY ON MI SIĘ PODOBA WTEDY SIĘ MU PRZYGLĄDAM I MYSLI MI PŁYNĄ ZE JEST BRZYDKI ITD,JAK SIĘ PRZYTULAM CZY PRZEBYWAM Z NIM ODCZUWAM DZIWNE UCZUCIE PUSTKI,I ZNOWU SIĘ PRZYGLĄDAM ,MYŚL CZY GO KOCHAM , NIE WIEM ,I CIĄGLE MYSLI NAPIERAJĄ NA MOJĄ GŁOWE.NIE MOGĘ SPAĆ, MAM PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM.PŁACZĘ BO ŻYJĘ JAKBY NA KRAWĘDZI ,JAKAŚ NIEPEWNOŚĆ UCZUĆ .CHOLERA JUŻ CIE MOGĘ WYTRZYMAĆ.JESZCZE JESTEM 6 MIESIĄCU CIĄŻY I NIE MOGĘ ŻADNYCH LEKÓW BRAĆ!!!!!!!!!!!!A BRAŁAM ROK TEMU FEVARIN.CZY TE MYSLI MOGĄ BYĆ PRZY NERWICY NATRĘSTW?BO NIBY LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE TO NN.JUŻ SAMA NIE WIEM CO TO JEST CZY JA JUŻ NIE CHCE Z NIM BYĆ?ŻE PRZESTAŁ MI SIĘ PODOBAĆ?MĘCZĘ SIĘ STRASZNIE!!!BO ZAMIAST MYSLEĆ O DZIECKU ,MAM MYSLI CIĄGLE NATRĘTNE O MĘŻU,JAKAS OBSESJA.NAWET JAK JEST W PRACY POJAWIA MI SIĘ W MYŚLACH JEGO WYGLĄD I ZNÓW TE MYSLI!!!!I TAK WOKOŁO.CO TO ZA CHOLERSTWO.PISZCIE JAK MIELIŚCIE PODOBNE PROBLEMY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do psychologa i pogadaj o tym.

 

mam wrazenie ze bardzo skupiasz sie na meżu. pytanie dlaczego? moze dlatego ze jestes z nim w ciazy, moze czujesz ze jestes i bedziesz od niego uzalezniona, moze w ten sposób myslisz o dziecku? (czy będzie Ci sie podobało)?

 

przeanalizuj te sprawy u psychologa najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ!!!!!BYŁAM U PSYCHOLOGA I POWIEDZIAŁA MI ŻE SAMA MUSZE WALCZYĆ Z TYMI MYŚLAMI BO TO NN!!!WALCZĘ...ALE JEST MI CIĘŻKO,SAME SĄ W MOJEJ GŁOWIE I UTRUDNIAJĄ MI ZYCIE!!!!TAK WŁAŚNIE NIE WIEM DLACZEGO TAK SKUPIAM SIĘ NA WYGLĄDZIE MĘŻA MIMO ŻE WCZEŚNIEJ WSZYSTKO BYŁO OK.DZIWNE TO TEŻ JEST DLA MNIE,WPROST CHORE!!!!BO PRZECIEŻ JESTEM Z NIM 5 LAT. MOŻE MASZ RACJĘ Z TĄ CIĄŻĄ!!! BO NIE CHCIAŁAM JESZCZE DZIECKA,WIADOMOŚĆ BYŁA DLA MNIE SZOKIEM,WIELKĄ NIESPODZIANKĄ,POKRZYŻOWAŁA MI PLANY ZAWODOWE KTÓRE SIĘ ZACZĘŁY UKŁADAĆ!!!!NAPRAWĘ JUŻ SAMA NIE WIEM!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ty po prostu nie akceptujesz tego,ze akurat teraz spodziewasz siè dziecka i w zwiàzku z tym wywolujesz w sobie wstrèt do mèza.odpycha ciè od niego bo myslisz:jak on mògl mi to zrobic,ze teraz jestem w ciàzy..nie uszanowal moich oczekiwan i faktu,ze bylam na to niegotowa.myslisz:wstrètny samiec,zwierze..zrobil to,czego chcial nie pytajàc mnie o zdanie.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BO ZAMIAST MYSLEĆ O DZIECKU ,MAM MYSLI CIĄGLE NATRĘTNE O MĘŻU,JAKAS OBSESJA.NAWET JAK JEST W PRACY POJAWIA MI SIĘ W MYŚLACH JEGO WYGLĄD I ZNÓW TE MYSLI!!!!I TAK WOKOŁO.CO TO ZA CHOLERSTWO.PISZCIE JAK MIELIŚCIE PODOBNE PROBLEMY!!!!

 

Myślę, że Ty się boisz dziecka, czyli ciąży, porodu, macierzyństwa, zakończenia pewnego etapu w życiu. A lęki przerzucasz na męża. Maż nie jest żadnym problemem. To tylko facet, którego można wiele razy zmienić. Dziecko jest ważne, to, czy będzie otoczone miłością i otrzyma dobre wychowanie.

 

Ale sądzę, że wszystko będzie ok, zwłaszcza już po porodzie, gdy miną emocje a hormony wrócą do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×