Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama

oj tak...

 

i wizja mojego szczęścia, którego kiedyś zasmakowałam, a teraz muszę cierpieć, może dlatego, by kiedyś móc poczuć je znów w całej pełni.

 

ta myśl naprawdę mnie pociesza, choć z drugiej strony widzę, że jest w niej coś naiwnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi głupio - mnie trzyma przy życiu mój chory na padaczkę kot. Walczyłam o jego życie kilka miesięcy i widzę jak bardzo mi ufa, że nie pozwolę chorobie wrócić i go zabić. I fakt że muszę 2 razy dziennie podawać mu leki trzyma mnie przy życiu. Bo nikt się nim nie zajmie jak mnie zabraknie, więc póki on żyje, żyć będę i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie trzyma ciekawość.

Podobno ciekawość to piewszy stopień do piekła i takie tam, ale dla mnie to jednak jest jeden z głównych powodów żeby jednak rano zwleć się z łóżka. Dla mnie ciekawość to schody do nieba 8)

Patrzę na siebie gdzieś z boku, z dystansu i zastanawiam się - co też dzisiaj ta wariaka zrobi - poradzi sobie czy nie? podda się czy będzie uparcie drążyć swoją dróżkę w kamieniu? A może dzisiaj wreszcie coś się wydarzy co pozwoli mi zrozumieć czemu jestem na tym świecie? A może kogoś fajnego poznam? A może ktoś mnie skrzywdzi? Może kolejna porażka a może małe zwycięstwo?

Jestem bohaterem tragikomicznym w jakiejś niedokończonej książce i uwielbiam wystawiać siebie na kolejne próby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ciekawość to piewszy stopień do piekła i takie tam, ale dla mnie to jednak jest jeden z głównych powodów żeby jednak rano zwleć się z łóżka. Dla mnie ciekawość to schody do nieba .

:brawo: No i zapomniałem o tym.....[videoyoutube=NZEY7jrHr-M][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×