Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa, Przysłać Ci kredki? ...Zaczarowany ołówek ,gdzie przesiałem .

 

[Dodane po edycji:]

 

Marek77,

swiadomosc ze wyscig szczurów to utopia...
hmmm Nie przeinaczyłes nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy życiu trzyma garstka przyjaciół, i rodzina.

Najśmieszniejsze jest to, że mówiłam przyjaciółce, która miała bardzo silne myśli 's', żeby nic nie robiła, bo nie wyobrażam sobie odwiedzać jej na cmentarzu, i chcę by żyła bo potrzebuję jej, i ją kocham. Ona na to powiedziała "Przecież Ty też chcesz umrzeć". W tym momencie obie już płakałyśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77

Utopia - projekt lub przedstawienie idealnego ustroju politycznego, funkcjonującego na zasadach sprawiedliwości, solidarności i równości. Określenia "utopia" używa się także wobec tych motywów i wątków w literaturze i pseudonauce które wyrażają tęsknotę człowieka za lepszym światem (potocznie utopia to mrzonka, coś niemożliwego do zrealizowania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brokenwing, PRZEPIŁEŚ ZACZAROWANY OŁÓWEK? :shock:

Tulasa oczekuję, oj tak.

 

A tak serio, nie wiem, czy warto mieć nadzieję. Ja się boję, że się rozczaruję.

no w tym sek ,że posiadanie nadziei to jedyna umiejętność -która jest samo replikująca ..i to bardzo dobrze . Nie trać nadziej plsss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyma mnie przy życiu chęć do niego,tak jak każdego żyjącego człowieka.Gdy ktoś niechce życ to sobie to zycie odbiera,proste jak konstrukcja cepa.Kazdemu z Was czytajacemu ten post zalezy na zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie trzyma ??

Śmieszne ...Ale jest jeszcze tyle wspaniałych książek których nie przeczytałem ...i muzyka ...Te kawałki te teksty ...

A cała reszta się nie liczy ...bo i po co ...

 

Skończyłem studia a nie chciałem moi toksyczni rodzice chcieli i wykorzystali wszelkie środki by osiągnąć swój cel ."Cel uświęca środki" nawet jeśli opiera się on o niszczenie człowieka, obdarcie go z ludzkiej godności, pozbawienie marzeń i celu życia. Zamknięcie drzwi z których przedstawiał się w mroku promień światła, postawienie go w nicości...Jak śpiewa Budka Suflera "Tylko czas do przodu gna.... a ty w miejscu trwasz"

 

Ja dałem sobie 3 lata jak nic się nie ruszy ...to cóż jednego zabierającego powietrze mniej to chyba leppiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy życiu trzymają mnie wszystkie niezałatwione tutaj sprawy. Mam tutaj rodziców, znajomych, przyjaciół i żyję dla nich, bo nie można żyć tylko dla siebie. Moje motto: jeśli polec to tylko w walce, ale nie mam zamiaru się poddawać i tego wam życzę:) Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×