Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja


satyra8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam błagam was o pomoc leczę się od pięciu lat na nerwice lękową i depresję, ciągłe zmiany leków fevarin,paro merc,coaxil i teraz elicea którą pani doktor kazała odstawić i wziąć sulpiryd. Mam serdecznie dość odstawiania leku i wchodzenie w nowy.Proszę poradzcie mi czy muszę eliceę odstawić zupełnie biorę w tej chwili 5mg żeby włączyć ten sulpiryd???? Czy mogę już zacząć go brać???? błagam podpowiedzcie mi bo ja już przez te 5 lat przestałam ufać psychiatrą. Przeczytałam na tym forum że niektórzy ludzie zażywają te leki jednocześnie. proszę was o pomoc!!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satyra8, witam na forum.

Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.

Nikt nie powie Ci tutaj, w jaki sposób powinnaś zażywać te leki. Takie pytania powinnaś kierować tylko i wyłącznie do Twojego lekarza, który Ci je przepisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja nie oczekuje od nikogo że ktoś mi powie jak mam zażywać leki, ponieważ jestem pod stałą opieką lekarza. Chodziło mi tylko o wymianę doświadczeń, czytałam wiele waszych postów i pisała osoba która bierze jednocześnie sulpiryd i elice i chciałam się dowiedzieć jak czuje się po tej kombinacji! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Sulpiryd ma podobno zwiększać aktywność i mobilizować do działania, lekarz przepisał mi go dlatego że leki na wychwyt zwrotny serotoniny na mnie nie działają :( Ponoć ten lek stosuje się przy leczeniu depresji kiedy inne nie skutkują. W tej chwili moim problemem nie są stany lękowe,ale apatia,płaczliwość i poczucie strasznej beznadziei! Są takie dni że wstanie rano z łóżka jest dla mnie nierealne,siedzę i wyje całe dnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×