Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, nie wiem... nie pilnuję go ale widocznie zasłużył... za darmo teraz nawet w mordę nie dostaniesz ;)

 

Mad_Scientist, ponowna cnota też się liczy?? bo ja po takim czasie chyba już się odnowiłam tam :P

 

-- 28 maja 2011, 23:28 --

 

carmen1988, Admin się nie pojawił nagle...on się odrodził jak Feniks z popiołów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I.C.E., dzięki, że odpowiedziałeś. Ja też tutaj piszę bez żadnej złośliwości i złych intencji. Zresztą jak w 99%. Kto jest w tej administracji? Na każdego tutaj można znaleźć coś, tu 90% jedzie na ostrych lekach. Ja każdego traktuję równo, nie patrzę na jego zaburzenia i czy akurat mu coś odbija. linka mi wbiła za darmo osta, bo kiedyś coś tam pyskowałem z paradoksy, a ty mi wbileś, bo chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

 

To "hehehe" dodałem, żeby była jakaś empatia, ale chyba to nie zostało odebrane dobrze.

 

Korba, przepraszam, nie chciałem Cię urazić. Natomiast 6 mg to nie jest dawka lecznicza i robisz źle.

 

No mam problemy z empatią, a wy jacyś drażliwi i wrażliwi jesteście

 

Ta pokazówka z banem przed dziewczynami z moderacji efektowna i budująca autorytet, pokazująca wsparcie ale nie poważna jednak. To chyba konstruktywna krytyka, chyba która mogę wygłosić, eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×