Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sie dzieje..?


enen

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum ..witajcie.

Strasznie się tym niepokoje to mój wielki problem.

Kiedyś wydarzyło się w moim życiu coś bardzo trudnego..nie radzi..łem/am sobie z tym.

Pojawiła się depresja..samotność..cięcie..myśli samobójcze..bliski z tym kontakt lecz strach popsuł wszystko.

Od 2 lat jestem osobą osamotnioną, w pewnych momentach zwykłego życia pojawia się straszny lęk i pojawia się jak to określił ktoś .."FILM= cięcie,list pożegnalny,off."

Całemu mojemu życiu towarzyszy ciągły lęk..drżenie rąk,wstyd przed innymi..nie jestem ofiarą gwałtu jeżeli o to chodzi.

Nie wiem o co w tym chodzi :( i coraz bardziej sobie z tym nie radze ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enen, cięcie się, myśli samobójcze - to nie są normalne działania.

Psychiatra zazwyczaj źle się ludziom kojarzy - zaraz będziesz pewnie "czubkiem", "świrem"... ale sama wiesz, że coś jest nie tak, skoro sama tu napisałaś.

Kwestia tylko, czy chcesz to zmienić, czy chcesz żeby było tak, jak jest teraz... Ze swojej strony powiem Ci tylko, że kiedyś byłam podobnie do tych psychiatrycznych instrytycji nastawiona - a teraz żałuję, że poszłam tam tak późno, bo nie pomogło mi ociąganie się z tym, tylko wręcz zaszkodziło. Sporo rzeczy wcześniej można było wyeliminować. Teraz jest już za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enen, pójście do psychologa czy psychiatry nie oznacza , że od razu ciebie tam pokroją jak na stole operacyjnym. Po prostu warto się poradzić co w twojej sytuacji zrobić, bo na tym forum to są cierpiący ludzie, a nie specjaliści , którzy ci pomogą. Możemy co najwyżej pomóc dobrym słowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×