Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM WSZYSTKICH NERWUSKÓW:)


sara605

Rekomendowane odpowiedzi

Na nerwicę lękową cierpię od dziesięciu lat.Raz jest lepiej...ale ostatnio coraz gorzej,bardzo chciałabym porozmawiać z kimś życzliwym kto pocieszy;(niestety ze strony męża nie mogę liczyć na pomoc,on mimo że jesteśmy tyle lat nie rozumie moich dolegliwości;(więc my nerwuski musimy trzymać się razem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj saro

ja na nerwicę choruję ponad 6 lat,na męża tez nie mogę liczyć wręcz przeciwnie w dużej mierze powodował narastanie niepokoju,lęków

zyłam sobie dobrze,bez nerwów czasem coś tylko zatelepało ale tableteczka na uspokojenie i przesło a teraz zmieniono mi leki i czuje się nie najlepiej,mój lekarz powiedział,że jestem na etapie ,że leki trzeba zmienić ale za 3 tygodnie zaczynam studia i ja nie wiem jak to bedzie,a muszę się bardzo dużo uczyć :zonk: napisz jak się czujesz,porozmawiamy,coś poradzimy...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie, jestem nowa na tym forum, na nerwice choruję od ponad 7 lat, nawroty mam często, kiedy czekaja mnie jakies ważne decyzje życiowe dobre lub złe i tak jak ktoś uprzednio napisał za kazdym razem jest nieco inaczej. Nie mam ostatnio ochoty na nic, najchetniej siedziałabym tylko w domu. A zapisałam się na prawko i angielski a tam trzeba mieć przejrzysty umysł.

 

Mam nadzieje, ze znajde tutaj wsparcie i pomoc.

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×