Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć.


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie depresja nauczyła właśnie, otwartości i bezpośredności, jeżeli czegoś chcesz, czegoć ci brak, musisz w bezpośredni sposób to wyrażać, ale wcale to nie oznacze, że dzięki temu jestem szczęśliwszym człowiekiem.

 

Ponad dwa lata tu, a ja tak mało osób z forum znam, z czatu więcej... obiecuję poprawę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja mam taki mętlik w głowie ,ze określenie tego czego chcę jest niemożliwe .

Do tego ta dzisiejsza pogoda ,strasznie ciężka .Czekam na deszcz ,może jak spadnie to samopoczucie się poprawi .

W której części miasta mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacznie spokojniejsze miejsce Teofilów

 

Ooo Śródmieście, przy Waginie. ;)

 

Pierwszy raz słyszę tą nazwę co to jest ta Wagina ( tylko nie rób sobie jaj i podśmiechujek ,że nie wiem co to "wagina" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ...nie przyszłymi to do głowy , często jestem znajomego w sklepie militarnym na Dąbrowskiego .

czasem jaramy fajki przed sklepem i się gapimy na "waginę" ale nigdy tak nie skojarzyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, no tak podam numer gygy, póżniej się spotkamy i zakochamy to brokenwing, będzie musiał zmienic avatar na Brata Pitta a nie wiem czy tego właśnie chce. ;) To leniwość i dystans do ludzi.

 

Gdzie wcześniej mieszkałam, mieszkam tam nadal, miasto w WLKP, tu studiuję...jeszcze.

 

Mizer, brunet, szatyn, z blondynami gorzej bo jakoś panicznie się ich boje, rzadko który mi się podoba. :-| Popaprany na umyślę, przeważnie dbam o higienę. :)

 

Wytyczne mniej więcej podane, ufff długi okres oczekiwania się zapowiada. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×