Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na martwienie się.


Gość Dean

Rekomendowane odpowiedzi

To o czym mowisz, to obsesja. Obsesje i kompulsje to Nerwica Natrectw.

 

Jednym z lepszych lekarstw na NN jest Anafranil. Nie jest on pozbawiony wad, ale i tak jest dobry.

 

Seroxat (Paroksetyna) podobno tez, ale ten lek jest mocno kontrowersyjny - polecam lekture tego watku:

 

paroksetyna-to-najwi-ksze-gowno-t22701.html

 

Seroxat jest cholernie mocny, to taka armata na NN. Niektorzy sie skarza, ze ten lek zrobil z nich pewne siebie

maszyny bez glebszych uczuc, do tego stopnia ze nie potrafili kochac etc.

 

Obydwa lekarstwa dzialaja tez silnie na niepokoj i fobie spoleczna, ten drugi mocniej. Obydwa tez klada libido, trudno

powiedziec ktory bardziej. Zreszta chyba wszystkie leki na NN tak maja. Bralem jedno i drugie, bo mialem podobny problem

- niepokoj, fobia spoleczna, leki, dusznosci. Teraz jestem na mikrodawce Anafranilu i jakos ciagne :)

 

Zadecyduje jednak i tak Twoj lekarz.

 

 

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że anafranil jest jednak mocniejszy,w koncu to tlpd.

ja po nim odlecialam-rzyganie,zaparcia,zawroty glowy,uczucie jakby ktos przywalil mi kowadlem w leb-do tego spanie po 16 godzin.nie czulam się sobą,po tygodniu z powodu chlustających wymiotów odstawilam.klomipramina jest lekiem pierwszego rzutu w zok.

seroxatu w ogole nie czulam-tak jakbym nic nie brala,ale fobia spoleczna się bardzo zmniejszyla.

Chociaż trudno powiedziec-chodzilam wtedy na terapię i mialam szczesliwe życie,może to sprawialo,że czulam się ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym mowisz, to obsesja. Obsesje i kompulsje to Nerwica Natrectw.

 

Jednym z lepszych lekarstw na NN jest Anafranil. Nie jest on pozbawiony wad, ale i tak jest dobry.

 

Seroxat (Paroksetyna) podobno tez, ale ten lek jest mocno kontrowersyjny - polecam lekture tego watku:

 

paroksetyna-to-najwi-ksze-gowno-t22701.html

 

Seroxat jest cholernie mocny, to taka armata na NN. Niektorzy sie skarza, ze ten lek zrobil z nich pewne siebie

maszyny bez glebszych uczuc, do tego stopnia ze nie potrafili kochac etc.

 

Obydwa lekarstwa dzialaja tez silnie na niepokoj i fobie spoleczna, ten drugi mocniej. Obydwa tez klada libido, trudno

powiedziec ktory bardziej. Zreszta chyba wszystkie leki na NN tak maja. Bralem jedno i drugie, bo mialem podobny problem

- niepokoj, fobia spoleczna, leki, dusznosci. Teraz jestem na mikrodawce Anafranilu i jakos ciagne :)

 

Zadecyduje jednak i tak Twoj lekarz.

 

 

Pozdro !

 

 

Nie na kazdego tak dziala paroxetyna, ja np normalnie odczuwam uczucia a niedawno sie zakochalem i roznicy z przed lat nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean,stawiala bym na seroxat lub inny lek ,ale nowszy,zoloft lub seronil,tez na nerwice natrectw dobre,a duzo mniej ubocznych,mialam tak po anafranilu,jak napisala przedmowczyni,anafranil nie dla mnie,ble...,ale nie kazdy musi tak reagowac.

Seroxat tez mi teraz nie pomogl,odziwo kiedys dzialal ,a teraz mialam takie stany lekowe, i jeszcze inne uboczne,ze po 2 tygodniach tez musialam,zrezygnowac z paroxetyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seronil brałam ja, dawno temu, w maksymalnych dawkach - musiałam jednak zmienić go na lepszy model bo ani mi jakoś specjalnie nie pomagał, a strasznie się po nim trzęsłam. Nic specjalnego, jak dla mnie.

Aktualnie biorę eliceę (Escitalopramum), ona też na duże zaburzenia depresyjne i lęki (np fobia spoleczna, niepokoj). Maksymalną dawkę biorę od niedawna, więc jeszcze się nie wypowiem, a mniejsza nie dawała praktycznie nic, chociaż ludzie sobie chwalą. Wydaje mi się że całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×