Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem związany z orientacja.


Arios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, przejdę może od razu do sedna sprawy. Od 3 dni mam poważne zachwiania co do swej orientacji seksualnej. Przez całe moje życie kobiety rozpalały mnie do czerwoności a 3 dni temu podczas ogladania telewizji i pod lekkim wpływem alkoholu usłyszałem sugestie iż może jestem homo - zwykle bym to zignorował i uznał za niedorzeczne aczkolwiek jak to pod wpływem alkoholu ta myśl gdzieś sie zagnieździła w mej świadomości i dalej "wierci mi dziure w brzuchu ". Mężczyźni nigdy mnie nie podniecali i w tym momencie też tego nie robią ale czuje dziwny lęk gdy teraz sie na jakiegoś patrze, co więcej kobiety przestaly mnie podniecać. Osobiście uważam że jest to urojona paranoja w wyniku której straciłem wszelakie pokłady libido. Mam problemy z sennością notabene mam dziewczyne od kilku miesięcy i bardzo mnie podniecała aż do tego feralnego dnia. ( mam 18 lat )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arios,

 

heh sa to zwyczajne lęki, czasami sie moga pojawiac w tym wieku..to normalne.

 

Za pare dni to olejesz i bedziesz sie smial z tego.

 

Podobaly ci sie dzierlatki = jestes hetero.

 

Jakbys byl homo to bys sie tego NIE obawial tylko bys po prostu byl tak samo jak jestes hetero i sie tego nie obawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu tak obawiasz się tego, że możesz być homoseksualistą..?

z tego, co piszesz - pewnie nim nie jesteś, ale takie stawianie sprawy nie ułatwi Ci sprawy, gdy okaże się, że jednak jest coś na rzeczy. łatwiej być hetero, ale nie ma co się na siłę upierać, że się nim jest.

pewnie działa to tak, jak pisał Zenonek - nakręcasz się niepotrzebnie i pewnie stąd ten chwilowy - jak sądzę - brak podniecenia kobietami.

postaraj się o tym tak dużo nie myśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobłażająca_sobie, Co do tego strachu , to no jest u heteroseksualistów ,taka pozbawiona racji, wynikająca

jakiegoś malutkiego HOMO FOBO .

Arios,

Jak sobie wkręcisz ten strach mocno to możesz nawet mieć problemy z erekcja ...wyluzuj ,jak możesz być homoseksualny ,skoro nie podnieca Cie ta sama pleć ???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×