Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stałe zmęczenie, otępienie, - co zrobić?


SeeSand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowy na forum.

Choruję już od bardzo dawna na "dwubiegunowość", chodzę do psychologa i leczę się na to, lecz dodatkowo odkąd pamiętam mam duże problemy z koncentracją, zapamiętywaniem. Codziennie czuję się zawsze bardzo zmęczony , totalnie bez energii po 8-10 godzinnym śnie. W każdym momencie jestem w stanie się położyć i zasnąć. Moje myśli ciągle odbiegają od tego co mam w danej chwili zrobić. Myślę o wielu rzeczach nie związanych zupełnie z obecnym planem podjętych czynności do wykonania. Wymuszanie stanu koncentracji często jest dla mnie ponad moją siłę.

Przez ten stan straciłem nawet jedną pracę, ponieważ nie byłem w stanie zrozumieć szefa, wogóle nie byłem w stanie zarejestrować co do mnie mówi. Często pytałem się ponownie, co powodowało frustrację. To było jeszcze przed leczeniem "depresji". Więc leki które obecnie biorę nie mają na to wpływu.

Może ktoś zna jakiś dobry lek pobudzający? Z leków antydepresyjnych biorę setaloft.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z leków ssri to sertralina ma działanie aktywizujące, bo działa w małym stopniu na dopaminę. Poza ssri to wellbutrin jest dobry.

Robiłeś jakieś badania czy wszystko w Twoim organiźmie OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo na CHAD, ale problemy z koncentracją daje wiele chorób. Np, chlamydie, mykoplasma, borelka i masa innych. Może masz równoległą infekcję.

 

Ja mam też problemy z koncentracją i żaden lek nie jest z tym w stanie sobie poradzić. Od jakiegoś czasu leczę się za to na alergie pokarmowe i kandydozę i jest sporo lepiej. Ale to nie musi być wcale Twoim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×