Skocz do zawartości
Nerwica.com

psychoterapeuta


erin

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, ze nikt Ci nie odpowiedział. Ja również nie polecę żadnej osoby czy ośrodka ale chciałbym przestrzec Cię przed terapeutami, którzy przedłużają terapię przekazując Ci wiedzę, którą z powodzeniem można przeczytać w książkach dostępnych w księgarniach lub w każdej przyosiedlowej bibliotece pod literką "P" :)

Samodzielna lektura wychodzi znacznie taniej... zwłaszcza, że piszesz "znowu" więc myślę, że pewnie takie doświadczenia masz już za sobą?

Myślę, że po 1 -2 spotkaniach z terapeutą jest się w stanie ocenić czy jest zorientowany na Ciebie czy na Twój portfel. :)

I z doświadczenia "dentystycznego" wybierał bym czterdziestolatków (już z doświadczeniem a jeszcze nie maja w d**) :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie polecam Centrum CBT na pięknej. www.cbt.pl duży wybór terapeutów, wysoki standard pracy (wszyscy w superwizji). Z góry ustalone stawki. Istnieje również możliwość taniej terapii, gdzie terapeutą jest osoba w trakcie szkolenia (szczegóły znajdziesz na stronce). Jeżeli chodzi o nazwiska polecam Srebrnickiego, Biernacką, Holasa, niestety nie wiem jak stoją z terminami. Przede wszystkim jednak sama terapia Poznawczo Behawioralna którą oferują - krótkoterminowa, duża skuteczność, możliwość połączenia (przynajmniej w pierwszych fazach terapii) z farmakoterapią. Jeśli zawędrowała byś do Poznania zapraszam do ośrodka na Matejki www.otpb.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×